2014.01.08 10:38

Anglijos čempiono nesėkmė šalies futbolo lygos taurės turnyro pirmosiose pusfinalio rungtynėse

BNS 2014.01.08 10:38

Nesėkmę Anglijos futbolo lygos taurės (League Cup) turnyro pirmosiose pusfinalio rungtynėse patyrė šalies čempionas „Manchester United“ klubas, antradienį svečiuose 1:2 (0:1) nusileidęs „Sunderland“ vienuolikei.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Ryanas Giggsas (45+2 min.) pasiuntė kamuolį į savuosius vartus ir išvedė šeimininkus į priekį, tačiau antrajame kėlinyje Nemanja Vidičiui (52 min.) pavyko išlyginti rezultatą.

Pergalingą įvartį nugalėtojams pelnė Fabio Borinis (64 min.) iš 11 m baudinio).

Atsakomosios rungtynės Mančesteryje bus žaidžiamos sausio 22-ąją.

Trečiadienį kitame pirmajame pusfinalio susitikime šalies vicečempionas „Manchester City“ klubas priims „West Ham United“ futbolininkus.

Praėjusio sezono Anglijos futbolo lygos taurės turnyro finale „Swansea City“ vienuolikė net 5:0 sutriuškino „Bradford City“ ekipą.