Sportas

2014.01.03 01:47

M. Schumacherio būklė nesikeičia

lrytas.lt 2014.01.03 01:47

Sekmadienį slidinėjimo kurorte Prancūzijoje susižeidusio septyniskart „Formulės 1“ čempiono Michaelio Schmacherio būklė stabili, tačiau vis dar kritinė, rašo mirror.co.uk.

Sekmadienį slidinėjimo kurorte Prancūzijoje susižeidusio septyniskart „Formulės 1“ čempiono Michaelio Schmacherio būklė stabili, tačiau vis dar kritinė, rašo mirror.co.uk.

Sportininkas jau keturias naktis praleido intensyvios priežiūros palatoje.

Prie Grenoblio ligoninės, kur gydoma „Formulės 1“ legenda, susitelkęs gausus žurnalistų būrys.

Pastarąsias kelias dienas jiems buvo rengiamos spaudos konferencijos, kuriose medikai pranešdavo apie besikeičiančią M. Schumacherio būklę.

Ketvirtadienį nuspręsta spaudos konferencijos nerengti.

Ketvirtadienio rytą jo agentė Sabine Kehm prie ligoninės papasakojo apie esamą situaciją.

„Michaelio būklė buvo stebima visą naktį. Niekas nepasikeitė, jo būklė vis dar kritinė, tačiau bent jau stabili. Šiuo metu tai gera naujiena. Mes neturime priežasties rengti spaudos konferencijos, nes ryškių pasikeitimų nėra. Būsiu atsargi ir neprognozuosiu“, – sakė S. Kehm.

Įleidžiami tik artimieji

Nuo to laiko, kai sekmadienį M. Schumacheris buvo nugabentas į ligoninę jo žmona Corinna ligoninę paliko tik Naujųjų metų išvakarėse, rašo bild.de.

„Corinnos situacija nėra gera. Tačiau ji stengiasi išlikti stipri dėl Michaelio, palaikyti jį ir nesuteikti jam jokių neigiamų emocijų“, – sakė S. Kehm.

Karjerą baigusio sportininko žmonai padeda atskridusi jos motina Gabriele Betsch. M. Schumacherio tėvas Rolfas taip pat yra Grenoblyje.

Į penktąjį Grenoblio ligoninės aukštą, kur gydoma „Formulės 1“ žvaigždė, įleidžiami tik šeimos nariai ir artimiausi draugai. Tarp jų – ir Tarptautinės automobilių asociacijos (FIA) prezidentas Jeanas Todtas.

Liūdnas gimtadienis

Sausio 3 dieną M. Schumacheriui sukaks 45-eri.

Septyniskart pasaulio čempionas susižeidė sekmadienio rytą Prancūzijoje slidinėdamas su sūnumi ir draugais.

Nukrypęs nuo pažymėtos trasos jis trenkėsi į uolą. Sportininko gyvybę išgelbėjo šalmas, kuris nuo smūgio skilo.

Ligoninėje M. Schumacherį aplankė chirurgas Gerarsas Saillantas, kuris operavo sportininką 1999-aisiais, kai šiam buvo lūžusi koja. Reporteriams medikas sakė, kad M. Schumacherio amžius ir fizinė būklė turi dirbti savo naudai.