Sportas

2015.09.08 13:45

J. Mourinho su „Chelsea“ ketina praleisti 12 metų

eurofootball.lt2015.09.08 13:45

Londono „Chelsea“ klubo strategas Jose Mourinho pareiškė, kad kuria ilgalaikę komandos viziją ir likti prie jos vairo žada daugiau nei 10 metų.

Londono „Chelsea“ klubo strategas Jose Mourinho pareiškė, kad kuria ilgalaikę komandos viziją ir likti prie jos vairo žada daugiau nei 10 metų.

Po trijų metų praleistų Ispanijoje, Madrido „Real“ klube, portugalas sugrįžo prie „aristokratų“ vairo. Su Londono ekipa J. Mourinho yra laimėjęs tris „Premier“ lygos titulus.

Prieš derbį su „Arsenal“ ekipa 51-erių specialistas atskleidė, kad turi ilgalaikių planų likti prie komandos vairo.

„Lyga tampa vis stipresnė, kai išlaikome gerus dalykus ir tobuliname blogus. Vienas iš gerų yra stabilumo jausmas, kuomet tau leidžia dirbti be jokio spaudimo“, – tikino J. Mourinho.

„Palikau Madrido „Real“, nes taip norėjau pats. Yra klubų kitose šalyse, kuriuose galėjau įsidarbinti dar lengviau. Aš „Chelsea“ klube gaunu mažiau pinigų nei Madride, todėl nesu čia dėl finansinių priežasčių“.

„Neatėjau čia dėl to, kad darbas lengvas, komanda paruošta kovai dėl titulo ar dėl kontrakto sąlygų. Į Londoną sugrįžau todėl, kad man patinka šis klubas ir projektas“, – toliau kalbėjo specialistas.

J. Mourinho taip pat tikina, kad ateityje norėtų treniruoti vieną iš nacionalinių rinktinių.

„Kiek aš liksiu „Chelsea“ klube? Sakykime 12 metų. O vėliau – pasaulio čempionatas su nacionaline komanda“, – teigė portugalas.

J. Mourinho praeityje be „Chelsea“ ir „Real“ klubų taip pat yra treniravęs „Porto“ bei Milano „Inter“ ekipas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt