Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

L. Asadauskaitė ir J. Kinderis pasaulio reitinge – pirmi

ELTA 2015.09.08 13:45

Lietuvos penkiakovininkai Laura Asadauskaitė ir Justinas Kinderis šių metų pasaulio šiuolaikinės penkiakovės reitinge užėmė pirmąsias vietas.

Lietuvos penkiakovininkai Laura Asadauskaitė ir Justinas Kinderis šių metų pasaulio šiuolaikinės penkiakovės reitinge užėmė pirmąsias vietas.

Pasaulio reitingas sudaromas pagal tris geriausius šių metų rezultatus.

L. Asadauskaitė pelnė 201 tašką (tapo pasaulio čempione, užėmė ketvirtąją vietą pasaulio taurės finale ir buvo antra pasaulio taurės etape Brazilijoje). Antroji ir trečioji vieta atiteko ukrainietėms Viktorijai Tereščiuk (195 tšk.) ir Hanai Buriak (190 tšk.).

J. Kinderis pelnė 197 taškus (tapo pasaulio čempionu, pasaulio taurės finale buvo antras, o etape Vengrijoje – septintas). Antroji vieta atiteko prancūzui Valentenui Pradesui (197 tšk.), o trečioji – vengrui Adamui Marosi (190 tšk.).

2013 metai buvo itin sėkmingi Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijai.

J. Kinderis šiemet tapo trečiuoju Lietuvos penkiakovininku, kuriam pavyko tapti pasaulio čempionu asmeninėje įskaitoje. Prieš tai du kartus planetos čempionu buvo tapęs Andrejus Zadneprovskis ir kartą Edvinas Krungolcas.

Olimpinė čempionė L. Asadauskaitė savo kolekciją papildė taip pat pasaulio čempionato aukso medaliu.

Lietuvos jaunių merginų komanda – Ieva ir Emilija Serapinaitės bei Aurelija Tamašauskaitė – šiemet tapo pasaulio vicečempionėmis, o asmeninėje įskaitoje I. Serapinaitė tapo pasaulio jaunių čempione. Taip pat jos nugalėjo Europos jaunių čempionato estafečių varžybose.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi