Sportas

2015.09.08 13:45

S. Štombergas: „Tikslas – laimėti pirmas rungtynes išvykoje“

Kauno „Žalgiris“ sieks pergalės atsakomosiose rungtynėse su Bambergo „Brose Baskets“.

Kauno „Žalgiris“ sieks pergalės atsakomosiose rungtynėse su Bambergo „Brose Baskets“.

Rungtynes namuose dešimties taškų skirtumu laimėję kauniečiai trečiadienio popietę išvyko į Vokietiją žaisti atsakomųjų rungtynių su Bambergo „Brose Baskets“. Prieš išvyką  treneris Saulius Štombergas papasakojo, ko tikisi iš savo komandos.

 „Laukia pačios svarbiausios rungtynės šiais metais Eurolygoje. Jos lemia, kurios komandos pateks į šešioliktuką. Kol dar nėra aiškus galutinis variantas, tol mes esam susikoncentravę. Komanda mums žinoma, žaidėm su ja namuose. Priešininkai yra praradę vieną žaidėją, bet tuo pačiu ir pasistiprinę naujais.

Tai yra ta komanda, kuri kaunasi su visais ir nebus lengva. Žinoma, mes važiuojame ten laimėti. Vienas iš tikslų yra patekti į TOP-16, kitas – mums reikia nugalėti, kad nežiūrėtume, kaip klostosi kitos rungtynės ir nelauktume malonės. Taip pat reikia laimėti išvykoje pirmas rungtynes šiais metais ir pakovoti dėl vietos mūsų grupėje“, – sakė strategas.

 – Ar tai, kad „Žalgiris“ gali sau leisti pralaimėti, neturės reikšmės?

 – Mes stengiamės į tokius dalykus nežiūrėti, mes važiuojame nugalėti. Priešininkas negali pralaimėti, jie kovos iš visų jėgų, tikrai bus didelis spaudimas mums ir ne tik iš komandos, bet ir iš žiūrovų pusės. Jeigu jie pralaimės, nebeturės šansų patekti į TOP-16. Bus sunku, bet mes važiuojame žinodami, kas mūsų laukia.

 – Ar, be Martyno Pociaus, dar yra žaidėjų, negalinčių žaisti dėl traumų?

 – M. Pocius nežais, tai yra trūkumas mums. Jis vienas lyderių, galintis greitai ir aštriai žaisti, bet yra šansas kitiems žaidėjams užimti jo vietą ir parodyti, kad jie gali žaisti taip pat sėkmingai. Visi kiti sveiki, gali rungtyniauti visa jėga. Visi gaus savo vaidmenis, kaip juos atliks, tiek ir bus aikštelėje.