Sportas

2015.09.08 13:45

„Lietuvos ryto“ treneris: mirti arba gyventi

„Mirti arba gyventi“, – taip „Lietuvos ryto“ vyriausiasis treneris pavadino ketvirtadienio Eurolygos rungtynes namuose su D grupės lyderiais Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkais.

„Mirti arba gyventi“, – taip „Lietuvos ryto“ vyriausiasis treneris pavadino ketvirtadienio Eurolygos rungtynes namuose su D grupės lyderiais Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkais.

Vos vieną pergalę per šešerias rungtynes iškovojusi Vilniaus ekipa bandys išsaugoti bent minimalius šansus patekti į TOP–16.  

 „Jų žaidimo stilius nelabai pasikeitė – toje pačioje rungtynių dalyje mėgina atitrūkti. Vienas iš pagrindinių žaidėjų Sergejus Bykovas dėl nugaros skausmų turėtų nežaisti, bet ir be jo tai labai stipri komanda. Ji rungtynėse, kuriose galėjo ir pralaimėti, pergales iškovojo labai maža taškų persvara. Tai bus sunki dvikova, bet mums pasitikėjimo netrūks“, – sakė treneris Dirk`as Bauermann`as.

Komandos strategas prognozuoti, ar sirgaliai „Lietuvos rytą“ išvys Eurolygos TOP-16, nesiryžo.

„Net nežinau, kokie bus mūsų šansai patekti į TOP-16. Esame nusiteikę pozityviai. Jeigu laimėsime rungtynes, o jas mes tikrai laimėsime, mūsų viltis patekti į kitą etapą bus vis dar gyva“, – dėstė D. Bauermann`as.

„Lietuvos ryto“ gynėjas Renaldas Seibutis, kalbėdamas apie būsimas rungtynes ir komandos ateitį Eurolygoje, teigė, kad trauktis nebėra kur.

„Nebėra, kur trauktis – kiek ten tų šansų mums yra likę. „Lokomotiv-Kuban“ – pirmas žingsnis, kad dar galėtume pakovoti dėl tų šansų. Turime būti nusiteikę rimtai kovai, nes lengva tikrai nebus. Priešininkai per pirmąjį ratą parodė, kad yra aukščiausio lygio komanda, žaidžia gerai ir išvykoje, ir namuose.

Pirmajame tarpusavio susitikime „Lietuvos rytas“ Krasnodaro ekipai su Mantu Kalnieiču ir Simu Jasaičiu nusileido 15 taškų skirtumu, nors vos prieš keturias dienas tokia pat persvara buvo juos įveikę Vieningoje lygoje.