Naujienų srautas

Sportas2013.11.19 17:15

Žalgirietis V. Kariniauskas keliasi į Panevėžio „Lietkabelį“

LRT.lt 2013.11.19 17:15

Su Kauno „Žalgiriu“ sutartį turintis Vaidas Kariniauskas antradienį išvyko į Panevėžio „Lietkabelio“ komandą. 197 cm ūgio gynėjas Lietuvos ir Baltijos krepšinio lygose rungtyniaujančiai ekipai yra skolinamas iki sezono pabaigos.

Su Kauno „Žalgiriu“ sutartį turintis Vaidas Kariniauskas antradienį išvyko į Panevėžio „Lietkabelio“ komandą. 197 cm ūgio gynėjas Lietuvos ir Baltijos krepšinio lygose rungtyniaujančiai ekipai yra skolinamas iki sezono pabaigos.

Prieš kelias dienas 20-ąjį gimtadienį šventęs V. Kariniauskas iš penkerių „Žalgirio“ rungtynių LKL čempionate rungtyniavo trejose. Per beveik aštuonias aikštelėje praleidžiamas minutes jis vidutiniškai rinkdavo po 3 taškus. „Žalgirio“ sprendimą paskolinti krepšininką lėmė galimybė suteikti V. Kariniauskui daugiau žaidybinės praktikos kitoje komandoje, rašoma oficialioje krepšinio klubo interneto svetainėje.

„V. Kariniauskas yra perspektyvus krepšininkas. Tikimės, kad dar labiau patobulėjęs jis sugrįš į „Žalgirį“. Laikas, kurį Vaidas praleido „Žalgirio“ treniruočių sistemoje dirbdamas kartu su pagrindine komanda, tikrai nenuėjo veltui. Jis turėjo ne tik pratybų su aukšto lygio krepšininkais, bet ir pamatė, kokią treniruočių sistemą taikome profesionalų krepšinyje. Jam, kaip ir kiekvienam jaunajam žalgiriečiui, yra sudaryta individuali programa, kurios jis ir toliau turės laikytis, tačiau taip pat norime, kad V. Kariniauskas įgautų ir žaidybinės praktikos. Pasitikime „Lietkabelio“ komandos trenerių štabu, kuris norėjo matyti Vaidą savo komandoje“, - šio žingsnio motyvus aiškino Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

Su naująja komanda į Kauną V. Kariniauskas bent trumpam sugrįš jau artėjantį pirmadienį, kai Panevėžio „Lietkabelis“ svečiuosis „Žalgirio“ arenoje.

Artimiausiu metu į naują komandą gali persikelti ir puolėjas Tauras Jogėla.

„T. Jogėlos situacija yra analogiška. Per treniruotes jis tikrai daug ko išmoksta, tačiau norime, kad krepšininkas gautų ir žaidybinės praktikos. T.Jogėlai ieškome komandos, kuriai galėtume jį paskolinti“, - teigė P. Motiejūnas.

Kartu su reabilitacijos procesą tęsiančiu traumuotu aukštaūgiu Artūru Gudaičiu, „Žalgiryje“ lieka 15 žaidėjų. Praėjusiose rungtynėse su Utenos „Juventus“ komanda rankos traumą patyrė ir Kasparas Vecvagaras, šiuo metu sportuojantis pagal individualią programą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi