Sportas

2013.11.15 17:32

Apdovanoti geriausi Lietuvos futbolininkai

Zinaida Paškevičienė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2013.11.15 17:32

Lietuvos futbolo sezono uždarymo šventėje Kėdainių sporto arenoje išdalinti prizai geriausioms Lietuvos A lygos futbolo komandoms ir žaidėjams.

Lietuvos futbolo sezono uždarymo šventėje Kėdainių sporto arenoje išdalinti prizai geriausioms Lietuvos A lygos futbolo komandoms ir žaidėjams.

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai džiūgauja – po keturiolikos metų pertraukos jie vėl tapo šalies čempionais ir buvo pripažint korektiškiausia A lygos komanda.

Metus treniruojantis sidabrą iškovojusį Klaipėdos „Atlantą“ maskvietis  Konstantinas Sarsanija išrinktas geriausiu treneriu

„Tai ne vien mano, tai visų futbolininkų, trenerių ir jų padėjėjų nuopelnas. Aišku, galėjome laimėti čempionatą, bet pasistengsime nugalėti kitąmet“, – teigia Konstantinas Sarsanija.

Ketvirtoje vietoje likusios Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjas, net 27 įvarčius įmušęs Nerijus Valskis tapo ne tik rezultatyviausiu, bet ir geriausiu A lygos futbolininku, o absoliučiai geriausio žaidėjo titulas atiteko  nacionalinės rinktinės saugui, Azerbaidžane rungtyniaujančiam Mindaugui Kalonui.

„Malonu sulaukti tokio pripažinimo. Esu dėkingas visiems, kurie už mane balsavo ir įvertino meno metų darbą“, – dėkoja M. Kalonas.

Geriausiu jaunuoju futbolininku tapo Gratas Sirgėdas, kuris vasaros pabaigoje pasirašė sutartį su Vokietijos „Štutgarto“  klubu.