Sportas

2015.09.08 13:45

„Žalgiris“ dar kartą išbandys jėgas su F.B.K. „Kauno“ futbolininkais

ELTA2015.09.08 13:45

Lietuvos futbolo A lygos čempionas Vilniaus „Žalgiris“ antrus metus iš eilės išbandys jėgas su Futbolo bendruomenės klubu (F.B.K.) „Kaunu“.

Lietuvos futbolo A lygos čempionas Vilniaus „Žalgiris“ antrus metus iš eilės išbandys jėgas su Futbolo bendruomenės klubu (F.B.K.) „Kaunu“.

Draugiškos rungtynės tarp dviejų žinomiausių šalies futbolo klubų vyks šeštadienį 14 val. Vilniuje, Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione.

„Neeilinės abiejų klubų istorijos suartino mus su sostinės futbolo gerbėjais, todėl draugiški ryšiai ir bendradarbiavimas yra malonus. Kuomet situacija yra sudėtinga, visad smagu sulaukti palaikymo iš šalies, todėl džiaugiamės, jog „Žalgiris“ neliko abejingas. Esame tarsi likimo broliai“, – sakė F.B.K. „Kauno“ vadovas Valdas Knyzelis.

„Vilniečiai žino mūsų padėtį, tokią kokia ji yra, nenusisuka nuo buvusių savo konkurentų, o tik nori, kad laikui bėgant mūsų klubas grįžtų ten, kur kažkada buvo – tarp stipriausių Lietuvos futbolo komandų, o tai yra garbingas futbolo žaidimas“, – pridūrė kauniečių vyriausiasis treneris Audrius Statkevičius.

2012-aisiais Kaune vykusią ekipų akistatą 6:2 laimėjo svečiai iš Vilniaus.

„Tai yra draugiškos rungtynės, bet norime padėti F.B.K. „Kaunui“. Vilniaus „Žalgiriui“ taip pat buvo sunku, dabar sunku „Kaunui“, todėl šios rungtynės bus tarsi mūsų pagalba kauniečiams“, – teigė žalgirietis Mantas Kuklys.

„Žalgirį“ su „Kaunu“ sieja ir dabartiniai komandos nariai – puolėjas Andrius Velička ne vienerius metus atidavė geltonai žaliems, tuo tarpu po pirmųjų draugiškų tarpusavio rungtynių 2012–aisiais, į sostinės klubą iš F.B.K. „Kauno“ persikėlė treneris Artūras Ramoška bei vartininkas Ignas Plūkas.

Kontroliniai susitikimai, paverčiant juos sezono užbaigimo akcentais, atsirado, kuomet panašiai susiklostė abiejų klubų istorijos. Tiek kauniečiai, tiek vilniečiai, tam tikru laikotarpiu būdavo stipriausios ekipos Lietuvoje, tačiau vėliau dėl neatsakingo savininkų valdymo balansavo ant išnykimo ribos. Abiejų ekipų gelbėjimo ėmėsi sirgaliai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.