2015.02.12 21:38

Geriausios pasaulio lengvaatletės rinkimų finalininkės – V. Adams, S. A. Fraser-Pryce ir Z. Hejnova

ELTA 2015.02.12 21:38

Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) rengiamų geriausios 2013 metų pasaulio lengvaatletės rinkimų finalininkėmis tapo Naujosios Zelandijos atstovė Valerie Adams, jamaikietė Shelly-Ann Fraser-Pryce ir čekė Zuzana Hejnova.

V. Adams šiemet tapo pasaulio rutulio stūmimo, o Z. Hejnova – 400 m barjerinio bėgimo čempionėmis, o sprinterė S. A. Fraser-Pryce pasaulio čempionate Maskvoje (Rusija) iškovojo tris aukso medalius (100 ir 200 m bei estafetė 4x100 m).

Geriausio lengvaatlečio rinkimų finalininkai paskelbti pirmadienį.

Laureatai bus apdovanoti lapkričio 16 dieną Monake vyksiančiose iškilmėse.