Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

S. Štombergas žada, kad „Žalgiris“ Turkijoje žais greitesnį krepšinį ir išnaudos metikus

Kauno „Žalgiris“ ruošiasi ketvirtajai Eurolygos dvikovai – ketvirtadienį kauniečiai išvykoje susitiks su Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa. Prieš artėjančias rungtynes „Žalgirio“ atstovai sutartinai tikino, kad tai bus itin pajėgus varžovas, tačiau žalgiriečiai tikina, kad mažais žingsniais juda geresnio žaidimo link ir lengvai pasiduoti neketina.

Kauno „Žalgiris“ ruošiasi ketvirtajai Eurolygos dvikovai – ketvirtadienį kauniečiai išvykoje susitiks su Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa. Prieš artėjančias rungtynes „Žalgirio“ atstovai sutartinai tikino, kad tai bus itin pajėgus varžovas, tačiau žalgiriečiai tikina, kad mažais žingsniais juda geresnio žaidimo link ir lengvai pasiduoti neketina.

B grupėje „Anadolu Efes“ iškovojo dvi pergales ir patyrė vieną nesėkmę. „Žalgirio“ pergalių ir pralaimėjimų santykis – atvirkštinis (1/2).

„Mūsų laukia stiprus varžovas, ir bus įdomu. Net laukiame, kad kuo greičiau su jais susitiktume. Tai varžovas, kurio tikslai ne tik patekti į aštuntuką – turi žaidėjus, turi biudžetą. Susipirkę patyrusius žaidėjus, kurie yra aukščiausio lygio. Vien pavardės ką sako. Jų perimetro ir žaidėjai po krepšiu yra gan geri. Mūsų kiekvieno žaidėjo asmeninis įnašas gynyboje bus labai svarbus. Reikia neleisti jiems pelnyti lengvų taškų“, – sako „Žalgirio“ strategas Saulius Štombergas.

„Mūsų laukia tikrai stipri komanda. Ši ekipa pralaimėjo paskutines rungtynes, tačiau pralaimėjo tik paskutinę sekundę, ir aš manau, kad tai mums darbo tikrai nepalengvins. Jie bus įpykę ir tikrai norės pergalės. Ypač tai, kad jie žaidžia namie, mums dar sunkiau. O mums reikia gerinti savo gynybą, mažinti klaidų skaičių ir kiek įmanoma kelti žaidimo kokybę“, – teigia Martynas Pocius.

„Žalgirio“ puolėjas tikina, kad pirmoji pergalė praėjusią savaitę prieš Strasbūro SIG ekipą, žaidėjams suteikė pasitikėjimo savo jėgomis.

„Atmosfera komandoje niekada nebuvo bloga. Mes, žaidėjai, tikrai esame labai šauni chebra susirinkusi ir visi dirba savo darbą. Nuotaikos tikrai normalios, svarbiausia – darbingos ir nėra kažkokių negatyvumų. Aišku, pergalė tikrai blogiau nepadarė, o įgijome pasitikėjimo, kad galime žaisti. Dirbame savo darbą ir mažais žingsniais einame į priekį. Nebus taip, kad mes per vieną naktį kažkokį didelį darbą nuveiksime ir būsime labai gero lygio komanda. Taip nėra. Mums reikia mažais žingsneliais dirbti, lipdyti žaidimą ir žiūrėsime, kas bus“, – sako M. Pocius.

Žalgiriečiai taip pat pastebi, kad pasikeitus komandos treneriui keičiasi ir žaidimo braižas.

„Kiekvienas treneris turi savo sistemą. Mes pradėjome dirbti šiek tiek kita linkme, nei dirbome su E. Zouru. Gynyba šiek tiek pasikeitė, turime keletą naujų derinių puolime. Nežinau, galbūt tai kažkiek atsispindėjo. Aišku, per tas dvi dienas iki pirmųjų rungtynių negalima kažko daug nuveikti, bet po truputį viskas keičiasi“, – kalba M. Pocius.

„Keičiame žaidimo braižą. Stengiamės žaisti greitesnį krepšinį išnaudojant mūsų metikus. Ką parodė praėjusios rungtynės – tai pasiteisino. Yra metikų, mes jais pasitikime ir sudarome jiems daugiau progų mesti. Gynyboje taip pat nemažai pasikeitimų. Stengiamės prieiti prie paprastų dalykų, kas už ką atsakingas ir ką turi daryti kiekvienoje situacijoje. Noriu, kad aiškumas duotų paprastumo žaidime – kad kuo mažiau klystų, žaistų, kovotų ir žinotų, kas ką turi daryti. Pagrindas yra asmeninė atsakomybė. Paskui labai svarbi – ir komandinė gynyba, dvasia, puolimas. Turėjome nemažai laiko, daug dirbame“, – tvirtino S. Štombergas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi