Naujienų srautas

Sportas2026.03.22 08:28

Vokietaičio vedama „Longhorns“ ekipa žengė į „Kovo beprotybės“ turnyro aštuntfinalį

LRT.lt 2026.03.22 08:28
00:00
|
00:00
00:00

Matas Vokietaitis pelnė 17 taškų, o jo atstovaujama Teksaso universiteto „Longhorns“ iškovojo dar vieną pergalę NCAA „Kovo beproybėje“ ir pateko tarp 16 stipriausių turnyro komandų.

11-uju reitingu vertinta Teksaso universiteto komanda antrajame turnyro etape 74:68 (35:33, 39:35) nugalėjo trečioje reitingo vietoje besirikiavusią Gonzagos „Bulldogs“ ekipą.

M. Vokietaitis per 31 minutę sumetė 17 taškų (7/11 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 9 atkovotus kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

21-erių marijampolietis rezultatyviausio komandos žaidėjo statusą dalijosi su taip pat 17 taškų surinkusiu Jordanu Pope`u.

Lietuvio varžovas aikštelėje buvo vienas ryškiausių NCAA centrų Grahamas Ike, kuris šiame sezone renka po 19,7 taško ir 8,2 atkovoto kamuolio.

Susitikime su „Longhorns“ ekipa aukštaūgis vėl buvo solidus – pelnė 25 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Visgi pergalę šventė M. Vokietaičio atstovaujama ekipa.

Lietuvis spaudos konferencijoje po klausimo apie žaidimą prieš G. Ike pasisakė skambiai.

„Pirmiausia, man nerūpi, prieš ką aš žaidžiu, tiesiog stengiuosi rungtyniauti kietai ir užtikrintai. Mano akyse – aš esu geriausias aukštaūgis. Toks nusiteikimas yra raktas į sėkmę“, – drąsiai pasisakė M. Vokietiaitis.

Aštuntfinalyje M. Vokietaičio ir jo atstovaujamos „Longhorns“ ekipos lauks susitikimas su „Purdue Boilermakers“ arba Majamio „Hurricanes“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi