Sportas

2013.11.04 10:46

K. Raikkonenas nusivylęs: šiais metais iš „Lotus“ komandos negavo nei cento

15min.lt2013.11.04 10:46

Siekis važiuoti geresnėje komandoje – ne vienintelis motyvas, vejantis suomį Kimi Raikkoneną į „Ferrari“ komandą. Interviu po Abu Dabio F-1 lenktynių jis pripažino šiais metais iš savo komandos „Lotus Renault“ negavęs nei vieno atlyginimo.

Siekis važiuoti geresnėje komandoje – ne vienintelis motyvas, vejantis suomį Kimi Raikkoneną į „Ferrari“ komandą. Interviu po Abu Dabio F-1 lenktynių jis pripažino šiais metais iš savo komandos „Lotus Renault“ negavęs nei vieno atlyginimo.

„Aš čia tik dėl to, kad mėgstu vairuoti. F-1 yra daug kitų pašalinių dalykų ir nemaža jų dalis – verslas. Gaila, kad mūsų situacija dabar tokia“, – komentavo K. Raikkonenas.

Jis teigė atlyginimo negaunantis nuo pat sezono pradžios, kovo mėnesio. Anot „BBC Sport“, suomio metinis atlyginimas yra 8 milijonai eurų ir dar po 50 tūkst. turėtų būti atseikėjama už kiekvieną iškovotą tašką. Šiuo metu K. Raikkonenas yra trečias F-1 sezono rikiuotėje su 183 taškais, tad „Lotus“ komanda jam skolinga 17,5 mln. eurų (60,4 mln. Lt).

Kitąmet „Ferrari“ gretose kartu su Fernando Alonso važiuosiantis suomis grasino boikotuoti likusias dvejas šio sezono lenktynes JAV bei Brazilijoje. „Tikiuosi, kad su komanda rasime kažkokį susitarimą“, – sakė K. Raikkonenas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.