Sportas

2015.09.08 13:45

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkams – D. Bauermanno muštras

lrytas.lt 2015.09.08 13:45

Po triuškinančio pralaimėjimo Eurolygoje Vilniaus „Lietuvos ryto" krepšininkai apie poilsį net pagalvoti neturi laiko.

Po triuškinančio pralaimėjimo Eurolygoje Vilniaus „Lietuvos ryto" krepšininkai apie poilsį net pagalvoti neturi laiko.

Vilniaus ekipos krepšininkai, trečiadienio vakarą blankiai žaidę ir 64:85 pralaimėję Eurolygos D grupės rungtynes Vitorijos „Laboral Kutxa“ ekipai, „Siemens“ areną daugumą jų paliko tik po 22 val. vakaro, tačiau jau ketvirtadienį ryte, 8 val., rinkosi į rytinę treniruotę.

„Lietuvos ryto“ treneris Dirkas Bauermannas, labiau įsiutintas ne pralaimėjimo, o beviltiško komandos žaidimo mače su baskų klubu, pakeitė ketvirtadienio dienotvarkę. O ji – įtempta.

Vietoj laisvo pusdienio – ankstyva treniruotė, video peržiūra. Ketvirtadienio vakarą numatyta ir alinanti vakarinė treniruotė.

Trečiadienio rungtynių vaizdo peržiūra ketvirtadienį ryte truko apie valandą, vėliau buvo surengta neplanuota treniruotė.

Pasipiktinimo dėl komandos demonstruoto žaidimo neslėpęs D. Bauermannas po rungtynių su Vitorijos „Laboral Kuxta" tvirtino, kad visus žaidimo trūkumus šalins nedelsiant. Regis, 55-erių vokietis laikosi savo pažado.

„Tai, kaip mes žaidėme, yra nepriimtina. Negalime taip žaisti išvykoje ir juolab – savų žiūrovų akivaizdoje. Turime visa tai ištaisyti ir tai padaryti kuo greičiau“, – pyko D. Bauermannas.

Pastaruosius tris mačus pralaimėję vilniečiai jau savaitgalį išvyksta į Rusiją, kur sekmadienį žais VTB jungtinės lygos rungtynes su Sankt Peterburgo „Spartak“.

Kitą savaitę, ketvirtadienį, Vilniaus krepšininkai namie žais Eurolygos rungtynes su Davido Blatto treniruojama Tel Avivo „Maccabi“ komanda.