Sportas

2012.07.26 17:13

Krepšininkai Olimpiadoje sieks maksimaliai aukštų vietų

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tikina, kad tinkamai pasiruošusi Londono olimpinėms žaidynėms ir važiuoja užimti maksimaliai aukštas vietas. 

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tikina, kad tinkamai pasiruošusi Londono olimpinėms žaidynėms ir važiuoja užimti maksimaliai aukštas vietas, praneša LTV naujienų laida „Šiandien“.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė baigia ruoštis Londono olimpinėms žaidynėms. Iš viso buvo sužaistos 7 draugiškos rungtynės ir 4 Venesueloje vykusiame atrankos turnyre.

Ketvirtadienį per treniruotę Lietuvoje, treneris Kęstutis Kemzūra sakė, kad žaidynių atidaryme komanda nedalyvaus, nes tęs treniruotes. 

„Pasiruošę, nuotaikos geros. Rimtom nuotaikom ir rimtu nusiteikimu važiuojame. Taip, mes jau pradedame pasiruošimą šiek tiek, tas dienas skirsime konkrečiai konkrečiam varžovui – Argentinai“, – kalbėjo treneris.

Lietuvos krepšinio federacija rinktinei iškėlė tikslą patekti į geriausių ekipų penketą. Komandos treneris sako, kad krepšininkai turi savo troškimų, kuriuos stengsis įvykdyti.

„Mes tikslus keliame kiekvienose rungtynėse – siekti pergalės ir eiti žingsnis po žingsnio. Taip toli nesistengiame galvoti. Mąstysime, priklausys nuo to, kaip mes žaisime. Aišku, važiuojame ne šiaip sau, tikėdamiesi tik sudalyvauti“, – sakė K. Kemzūra.

Rinktinės kapitonas Linas Kleiza sako, kad nuotaikos geros, ir komanda yra pasiruošusi žaisti.

„Pas mus tikslai yra aukšti. Aišku, važiuosime, žaisime, žiūrėsime, stengsimės, atiduosime viską. Krepšinis yra toks sportas: kartais pasiseka, kartais visko būna. Tikėkimės, sėkmė bus mūsų pusėje“, – vylėsi krepšininkas.

Vyrų krepšinio rinktinė į Londoną išskrenda penktadienį. Pirmosios rungtynės bus žaidžiamos su Argentinos komanda Lietuvos laiku naktį iš sekmadienio į pirmadienį – 10 minučių po vidurnakčio. 2008 metais Pekino olimpinėse žaidynėse Lietuvos krepšinio rinktinė užėmė ketvirtą vietą.