Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

Vilniuje vyksta jau trečius metus rengiama „Sporto mugė 2013“

DELFI.lt 2015.09.08 13:45

Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ šeštadienį šurmuliuoja didžiausias sporto renginys sostinėje – „Vilniaus Sporto mugė 2013“.

Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ šeštadienį šurmuliuoja didžiausias sporto renginys sostinėje – „Vilniaus Sporto mugė 2013“.

Trečius metus rengiamoje mugėje šiemet dar daugiau dalyvių nei pernai, o lankytojai gali susipažinti su įvairiomis sporto mokyklomis, būreliais, klubais, sporto federacijomis, dalyvauti įvairiose treniruotėse, klausyti pranešimų ar bendrauti su žinomais sportininkais.

„Vilniaus Sporto mugę 2013“ organizuoja VšĮ „Sveikas miestas“. Renginį globoja Vilniaus miesto savivaldybė.

„Rengdami masinius sporto renginius siekiame ne tik supažindinti tautiečius su kuo daugiau įvairesnių sporto užsiėmimų, bet ir ugdyti sveiką įprotį sportuoti nuo mažų dienų. Džiaugiamės, kad pastaruoju metu šalyje atsiranda vis daugiau talentingų, šalies vardą garsinančių jaunųjų sportininkų ir tikime, jog ši mugė gali būti paskata bei puiki galimybė išsirinkti tai, kas artima tiek vaikui, tiek suaugusiam,“ – sako „Sveikas miestas“ direktorius Mantas Paulauskas.

„Vilniaus Sporto mugėje 2013“ savo veiklą pristato Kubos, gatvės, rytietiškų, tribal šokių mokyklos, baleto bei meninės gimnastikos mokyklos. Lankytojai gali susipažinti su Okinavos Goju-ryu, Kyokushin karatė, Vietnamo tradicinio kovos meno Niat Nam, Aikido, Bujinkan, tradicinio Ušu, Capoeira kovos menų mokyklomis. Savo pasirodymus rengia lindyhop, house, b-boy, hip hop ir kt. stilių šokių klubai.

Mugės lankytojai taip pat gali susipažinti ir su krepšinio, futbolo, teniso, golfo, lengvosios atletikos, ekstremalaus ir vandens sporto bei daugeliu kitų sporto šakų mokyklomis.

„Sporto mugės“ metu lankytojai gali gyvai pabendrauti su treneriais, stebėti įvairias parodomąsias programas, klausyti pranešimų apie sveikatos puoselėjimą ir ilgaamžiškumą, mankštą, taisyklingą laikyseną.

Pranešimų zonoje savo žiniomis, patirtimi ir patarimais dalinasi žinomi šalies sportininkai.

Susipažinti su daugiau nei 160 „Vilniaus Sporto mugės 2013“ dalyviais galima dvejose parodų centro salėse (IV ir III). Ketvirtoje salėje pagal atskiras sporto šakas įrengtos turnyrų, kovos menų sporto, komandinių ir individualaus sporto šakų, taip pat žiemos sporto šakų zonos.

Įrengtoje tikroje nuotykių trasoje lankytojai gali dalyvauti „UNO Park“ laipiojimo varžybose. Trečioje salėje vyksta dviračių paroda, prekyba bei išpardavimai, o specialioje sporto prekių ir įrangos zonoje vyksta naujų laisvalaikio bei sporto aprangos kolekcijų pristatymai, specialistų konsultacijos.

Šiais metais ant „Didžiosios scenos“ (III salės) vyksta išties įspūdinga sporto klubų parodomoji programa, o ketvirtoje salėje mugės lankytojai gali stebėti kovos menų atstovų pasirodymus.

Jau trečius metus vykstanti „Vilniaus Sporto mugė 2013“ šiemet rengiama kartu su pirmąkart Lietuvoje organizuojamu pasauliniu sporto festivaliu „Nike konvencija, įkvėpta IMPULS“ ir 18-ąja tarptautine odontologijos, bendrosios medicinos ir sveikatingumo paroda „Baltmedika 2013“.

Pernai mugę aplankė 10 tūkst. žmonių, tad organizatoriai tikisi, jog šiemet renginys pritrauks dar daugiau lankytojų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi