Sportas

2015.09.08 13:45

Oficialu: Š. Jasikevičius atstovaus Kauno „Žalgiriui“

Šarūnas Jasikevičius kitą sezoną žais Kaune – 37 metų krepšininkas penktadienį oficialiai pasirašė vienerių metų trukmės sutartį su „Žalgirio“ ekipa.

Šarūnas Jasikevičius kitą sezoną žais Kaune – 37 metų krepšininkas penktadienį oficialiai pasirašė vienerių metų trukmės sutartį su „Žalgirio“ ekipa.

„Galime pasidžiaugti, kad baigėme komplektaciją. Džiaugiuosi, kad turime tai, ką norėjome. Turime krepšinio ikoną ir tai labai džiugina“, – sakė „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

„Esu labai laimingas, kad pagaliau pavyko suderinti kontraktą. Gal kiek sumaišė Europos čempionatas, tačiau viskas baigėsi gerai. Mano kaip vaiko svajonė visada buvo žaisti „Žalgiryje“. Reikia įgauti sportinę formą, ir tikiuosi, kad būsiu naudingas komandai“, – spaudos konferencijoje kalbėjo Š. Jasikevičius.

193 cm ūgio Š. Jasikevičius praėjusį sezoną atstovavo „Barcelona“ klubui (Ispanija).

Eurolygoje jis žaisdavo vidutiniškai po 14 minučių, pelnydavo po 4,9 taško ir atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus. Ispanijos pirmenybėse Š. Jasikevičius aikštėje praleisdavo po 12 minučių, įmesdavo po 5,8 taško ir atlikdavo po 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

Neseniai Š. Jasikevičiui kontraktą siūlė jo anksčiau atstovautas Tel Avivo „Maccabi“ klubas, bet 300 tūkst. JAV dolerių suma kauniečio nesužavėjo. Beje, krepšininkas norėjo sutarties su žydų ekipa dvejiems metams, o klubas siūlė Š. Jasikevičiui kontraktą tik metams.

Be jau minėtų komandų Š. Jasikevičius Europoje dar yra žaidęs Vilniaus „Lietuvos ryto“, Liublianos „Olimpia“ (Slovėnija), Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) ir Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) klubuose.

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate Š. Jasikevičius gynė Indianos „Pacers“ ir „Golden State Warriors“ klubų spalvas.