Sportas

2013.09.26 18:52

LTOK patvirtino „Rio 2016“ programą

BNS2013.09.26 18:52

Ketvirtadienį Lietuvos olimpinio sporto centro Trakų sporto bazės konferencijų salėje įvyko išvažiuojamasis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) vykdomojo komiteto posėdis.

Ketvirtadienį Lietuvos olimpinio sporto centro Trakų sporto bazės konferencijų salėje įvyko išvažiuojamasis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) vykdomojo komiteto posėdis.

LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė informavo apie 125-ąją TOK sesiją Buenos Airėse, kurioje ji dalyvavo, taip pat apie Centrinės ir Pietryčių Europos valstybių olimpinių komitetų vadovų pasitarimą Krokuvoje.

Pasak pranešimo spaudai, buvo patvirtinta Lietuvos sportininkų pasirengimo ir dalyvavimo 2016 metų XXXI vasaros olimpiados žaidynėse Rio de Žaneire (Brazilija) programa „Rio 2016“.

Vykdomasis komitetas patvirtino ne tik šią programą, bet ir programos įgyvendinimo ekspertų komisiją bei jos veiklos reglamentą.

Kaip sakė LTOK generalinis sekretorius Valentinas Paketūras, programos projektas buvo aptartas įvairiose darbo grupėse ir komisijose. Artimiausiu metu bus pasirašytas LTOK ir KKSD susitarimas dėl šio dokumento vykdymo.

LTOK vykdomasis komitetas pritarė D. Gudzinevičiūtės kandidatūrai į Europos olimpinių komitetų vykdomąjį komitetą.

Posėdyje nutarta gruodžio 11 dieną Vilniuje sušaukti LTOK generalinės asamblėjos neeilinę sesiją LTOK atkūrimo 25-mečiui paminėti.

Po penkias LTOK stipendijas paskirta Lietuvos sporto ir Lietuvos edukologijos universitetų gabiems sportininkams ir pažangiems studentams.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.