Sportas

2015.09.08 13:45

K. Lavrinovičius lieka Kauno „Žalgiryje“

zalgiris.lt 2015.09.08 13:45

Europos čempionato sidabro medalius iškovoję Robertas Javtokas, Martynas Pocius ir Kšištofas Lavrinovičius pirmadienį vėl žengs ant „Žalgirio“ arenos parketo.

Europos čempionato sidabro medalius iškovoję Robertas Javtokas, Martynas Pocius ir Kšištofas Lavrinovičius pirmadienį vėl žengs ant „Žalgirio“ arenos parketo.

Į Kauno „Žalgirio“ sezono atidarymo rungtynes su Kazanės „Unics“ komanda susirinkę gerbėjai turės galimybę pasveikinti Lietuvos garbę Europos pirmenybėse gynusius krepšininkus.

 „Gaila, kad „Žalgirio“ sirgaliams negalėsiu parodyti dviejų aukso medalių, bet sidabrinis irgi gerai spindi – gal pastebės žiūrovai, kad ir aš sugrįžau“, – juokavo 2003 m. Europos čempionas K. Lavrinovičius.

Slovėnijoje vykusiame Europos čempionate žurnalistų atakuojamas Kšištofas buvo prasitaręs, kad yra 99,9 proc. tikimybė, kad jis liks „Žalgiryje“: „Europos čempionato metu stengiausi koncentruotis tik į rinktinės reikalus. O dabar galiu pasakyti, kad sekmadienį atvyksiu į Kauną ir pradėsiu ruoštis naujajam sezonui“.

Nors prisijungę prie žalgiriečių Europos vicečempionai turės vos porą bendrų treniruočių, rugsėjo 30 d. rungtynėse su „Unics“ jie jau bandys įgyvendinti „Žalgirio“ trenerių štabo sumanymus. Į trenerių kolektyvą įsilies ir dar vienas Europos vicečempionas Gintaras Krapikas.

Praėjusį sezoną Lietuvos čempionų klube rungtyniavusiems R. Javtokui ir K. Lavrinovičiui „Žalgirio“ arena yra puikiai pažįstama. Tuo metu į Kauną sugrįžtantis M. Pocius pirmą kartą į šią aikštelę žengs apsivilkęs žaliai-baltus marškinėlius.

„Esu pabuvojęs „Žalgirio“ arenoje su Madrido „Real“ komanda, bet žengti į aikštę vilkint „Žalgirio“ marškinėlius yra visai kitas jausmas. Kai tave palaiko minia puikių sirgalių, tu rungtyniauji su daug didesne jėga. Nors sezono atidarymo mačą galima traktuoti kaip draugišką, man tai bus ypatingos rungtynės. Be to, girdėjau, kad klubas rengia įspūdingą atidarymo šou“, – teigė į „Žalgirį“ po dvejų metų pertraukos sugrįžęs M. Pocius.