Sportas

2013.09.18 16:59

Su „Montepaschi“ nesusitaręs R. Kaukėnas sezonui ruošiasi Švedijoje

Visi praėjusį sezoną Kauno „Žalgirio“ komandos marškinėlius vilkėję krepšininkai jau žino, kur tęs karjerą kitą sezoną, išskyrus Jeffą Foote`ą ir Rimantą Kaukėną.

Visi praėjusį sezoną Kauno „Žalgirio“ komandos marškinėlius vilkėję krepšininkai jau žino, kur tęs karjerą kitą sezoną, išskyrus Jeffą Foote`ą ir Rimantą Kaukėną.

R. Kaukėnas sezonui ruošiasi Švedijoje, kur gyvena jo žmona Tanja.

Šiuo metu 36 metų 192 cm ūgio gynėjas prakaitą lieja bei sportinę formą palaiko su Solnos „Vikings“ ekipa, tačiau draugiškų rungtynių gynėjas neketina žaisti, baimindamasis traumos galimybės.

„Laukiu pasiūlymo, kuris bus tinkamas man bei mano šeimai. Šiuo metu tik palaikau savo sportinę formą, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ teigė R. Kaukėnas. – Panaši situacija buvo 2003 metais, kuomet po ilgo laukimo pasirinkau karjerą tęsti Vokietijoje (Bonos „Telekom Baskets“ ekipoje – Red.). Suprantu, jog man jau nebe 18 metų, tad nenoriu važiuoti bet kur. Norisi žaisti normalų, gerą krepšinį.“

Kaukėnas tinklalapiui „BasketNews.lt“ atskleidė ir tai, jog praėjusio sezono viduryje dėl prastos finansinės klubo padėties norėjo palikti „Žalgirį“, tačiau klubo vadovybė jam neišdavė paleidžiamojo rašto.

Vilnietis šį sezoną Eurolygoje vidutiniškai rinkdavo po 7,8 taško ir atkovodavo po 2,1 kamuolio. LKL pirmenybėse veteranas pelnydavo po 8,1 taško ir atkovodavo po 1,9 kamuolio.

R. Kaukėnas tarpsezoniu vedė kalbas su Sienos „Montepaschi“ ekipa ir po vienerių metų pertraukos galėjo grįžti į Italiją, tačiau abiem pusėms susitarti nepavyko.

„Tikrai kalbėjome, bet nesusitarėme, nesuėjo galai ir tiek“, – trumpai, bet aiškiai sakė R. Kaukėnas.