Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

C. Laszlo: komplimentai mano komandai, kad nugalėjome Lichtenšteiną

Po pergalingai pasibaigusių Pasaulio futbolo čempionato atrankos G grupės rungtynių, kuriose Lietuva 2:0 nugalėjo Lichtenšteiną, komandos treneris Csaba Laszlo gyrė savo žaidėjus, kurie visą mačą laikėsi numatyto žaidimo plano.

Po pergalingai pasibaigusių Pasaulio futbolo čempionato atrankos G grupės rungtynių, kuriose Lietuva 2:0 nugalėjo Lichtenšteiną, komandos treneris Csaba Laszlo gyrė savo žaidėjus, kurie visą mačą laikėsi numatyto žaidimo plano.

Strategija buvo paprasta: „Kontroliuoti kamuolį ir neleisti Lichtenšteino rinktinei įsižaisti“. C. Laszlo pabrėžė, kad varžovas buvo stiprus, nes anksčiau ir stiprios rinktinės turėjo daug vargo su juo.

Lietuvos futbolo rinktinė antradienio vakarą padovanojo futbolo sirgaliams šventę – šalies nacionalinė komanda užtikrintai 2:0 įveikė Lichtenšteino ekipą. C. Laszlo vadovaujami futbolininkai po ilgo pergalių bado sugrįžo į pergalių kelią ir turnyro lentelėje pakilo į ketvirtąją vietą.

„Aš labai labai piktas, kad pralaimėjome mačą Latvijoje. Geriau negauti trijų taškų, tačiau ir nepralaimėti. Tačiau, manau, kad po to mačo komanda atsigavo ir save reabilitavo laimėdama šiandien. Mes turime būti labai labai patenkinti šiuo rezultatu, nes Graikija labai vargo ir laimėjo tik 1:0 Lichtenšteine. Slovakijai jų nepavyko įveikti, draugiškose rungtynėse Kroatija laimėjo 3:2. Latviai taip pat prarado taškus.

Taigi šiandien nebuvo lengvos rungtynės. Reikėjo daug kantrybės, sakiau: „Nebėkite ant peilio ašmenų. Spauskite juos, kontroliuokite kamuolį ir tegul jie bėgioja“. Pirmame kėlinyje mums tai tikrai gerai pavyko, antrame – taip pat, tačiau jau buvome truputį pavargę. Dar turėjome keletą gerų progų įvarčiui, tačiau nepavyko jų realizuoti.

Prieš tai Lichtenšteinas mus lengvai nugalėjo 2:0. Taigi, didelis komplimentas mano komandai, kad mes laimėjome šias rungtynes“, – po mačo kalbėjo vengras.

Atėjęs į spaudos konferenciją  C.L aszlo pusiau juokais paburbėjo, kad dėl Europos krepšinio čempionato, kuriam dabar skiriamas visas dėmesys, į futbolo rungtynes susirinko mažai žurnalistų.

„Lietuva pateko į kitą Europos krepšinio čempionato etapą, todėl čia spaudos konferencijoje nieko nėra. Visi domisi tik krepšiniu. Žinoma, aš linkiu kuo geriausios sėkmės Lietuvos krepšinio rinktinei“, – kalbėjo Lietuvos futbolo rinktinės treneris.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi