Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

Italijos GP: laimėjo S. Vettelis (nuotraukos)

f-1.lt 2015.09.08 13:45

Lauktam lietui taip ir nepasiekus Monzos trasos, procesinėmis virtusias Italijos Grand Prix lenktynes įtikinamai laimėjo „Red Bull“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis.

Lauktam lietui taip ir nepasiekus Monzos trasos, procesinėmis virtusias Italijos Grand Prix lenktynes įtikinamai laimėjo „Red Bull“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis.

Antras finišo liniją kirto „Ferrari“ pilotas Fernandas Alonsas, trečiąja vieta tenkinosi kitas energinių gėrimų gamintojo komandos atstovas Markas Webberis.

Antrasis „Scuderia“ lenktynininkas Felipe Massa po starto buvo pakilęs į antrąją vietą, tačiau vėliau, veikiausiai vadovaudamasis ekipos interesais, praleido į priekį F. Alonsą, o po sustojimų boksuose atsidūrė ir už M. Webberio.

Trečias po įspūdingo pasirodymo kvalifikacijoje startavęs „Sauber“ pilotas Nicas Hulkenbergas ant apdovanojimų pakylos neužlipo, tačiau sugebėjo finišą kirsti penktas ir pelnyti didelį kraitį taškų komandai.

Po nesėkmingos kvalifikacijos „Mercedes“ atstovui Lewisui Hamiltonui fortūna nesišypsojo ir lenktynėse – dvyliktas startavęs britas anksti turėjo atlikti neplanuotą sustojimą dėl prakiurusios padangos. Labai greitai varžybų pabaigoje važiavęs pilotas vis dėlto spėjo atsigriebti ir pakilti į pirmąjį dešimtuką.

Nesėkmė lenktynėse ištiko ir „Lotus“ pilotą Kimį Raikkoneną. Suomis prieš pirmąjį posūkį atsirėmė ir Sergio Perezo „McLaren“ bolidą, taip apgadindamas savojo priekinį sparną. Jau pirmojo rato pabaigoje sustojęs boksuose, pilotas nukrito į pačią rikiuotės apačią ir finišavo tik vienuoliktas.

Kitas „Formulės-1“ čempionato etapas – po dviejų savaičių, rugsėjo 22 d., Singapūre.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi