2019.03.04 11:16

Pagaliau: Ričardas Berankis vėl tarp 100 geriausių pasaulyje

LRT.lt2019.03.04 11:16

Puikų pasirodymą ATP 500 teniso turnyre Dubajuje praėjusia savaitę surengęs Ričardas Berankis sugrįžo į pasaulinio AP reitingo šimtuką.

Po septynių mėnesių pertraukos į šimtuką sugrįžęs R. Berankis per savaitę pakilo 18 pozicijų ir dabar užima 95 vietą.

Turnyre Dubajuje R. berankis laimėjo du mačus atrankoje, o pagrindiniame turnyre įveikė 15-ąją pasaulio raketę Daniilą Medvedevą ir 65-ąją vietą naujame reitinge užimantį amerikietė Denisą Kudlą.

Ketvirtfinalyje lietuvis nusileido prancūzui Gaeliui Monfilsui, kuris tuomet buvo 23-as, o dabar yra 19-as.

Kito lietuvio Lauryno Grigelio vieta per savaitę nepasikeitė – jis liko 284-as.

Pirmasis reitingo trejetukas liko nepakitęs – Novakas Džokovičius, Rafaelis Nadalis ir Aleksandras Zverevas. Turnyrą Dubajuje laimėjęs ir 100-ąjį karjeroje ATP trofėjų iškovojęs Rogeris federerias pakilo per tris vietas ir dabar yra ketvirtas.