2019.03.04 07:35

Valančiūnas žaidė universaliai, bet „Grizzlies“ išbarstė solidžią persvarą Oklahomoje

LRT.lt2019.03.04 07:35

Memfio „Grizzlies“ (25-40) krepšininkai išbarstė dviženklį pranašumą ir 95:99 (28:25, 24:21, 23:21, 20:32) išvykoje nusileido Oklahomos „Thunder“ (39-24) ekipai. Jonas Valančiūnas vėl surinko dvigubą dublį.

Įpusėjus ketvirtajam kėlinukui J. Valančiūnas ne visai vykusiu perdavimu ore pakabino kamuolį į baudos aikštelę įkertančiam Avery`iui Bradley`iui ir gynėjas dvitaškiu padidino „Grizzlies“ pranašumą iki 87:76.

Tačiau lemiamas rungtynių ketvirtis priklausė „Thunder“ lyderiui Russellui Westbrookui. Gynėjas svarbiausiu metu pelnė 12 iš savo 22-iejų taškų ir pavogė jau, atrodė, užtikrintą pergalę iš Memfio ekipos.

Likus žaisti minutę R. Westbrooko tritaškis išlygino rezultatą ties 93:93, o kitoje atakoje dviem taškais jis persvėrė rezultatą.

Kaip po mačo sakė „Grizzlies“ treneris J. B. Bickerstaffas, lemiamomis akimirkomis klubui labiausiai trūko lyderio Mike`o Conley, kuris negalėjo žaisti rungtynėse dėl traumos.

Rungtynes dėjimu į krepšį pradėjęs J. Valančiūnas iš viso surinko 16 taškų (6/12 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), sugriebė 13 atšokusių kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo tris varžovų metimus, tačiau tris kartus suklydo ir dukart prasižengė.

Kitos „Grizzlies“ rungtynės – antradienį namuose su Portlando „Trail Blazers“. Iki sezono pabaigos į atkrintamąsias jau nepretenduojančiai komandai liko sužaisti 17 mačų.

„Thunder“: R. Westbrookas (4/13 trit.) 22, D. Schroderis (12 atk. Kam.) 17, A. Naderas 15, J. Grantas ir S. Adamsas (22 atk. kam.) po 13.

„Grizzlies“: A. Bradley`is (7 rez. perd.) 27, D. Wrightas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) 17, J. Valančiūnas (13 atk. kam., 3 blok.) 16, B. Caboclo 11.