2019.03.02 18:57

Anglijoje – sunki diena Mančesterio klubams ir toliau skęstantys autsaideriai

LRT.lt2019.03.02 18:57

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dar penkerios rungtynės. Eilinę nesėkmę patyrė lygos dugne esantys „Huddersfield“ futbolininkai, o Mančesterio klubams buvo labai sunki diena.

„Manchester City“ futbolininkai bent vienai dienai susigrąžino lygos lyderių vardą po minimalios pergalės 1:0 išvykoje prieš „Bournemouth“ ekipą.

Vienintelį mačo įvartį 55-ąją minutę įmušė nuo atsarginių suolo pakilęs Riyadas Mahrezas.

R. Mahrezas (deš.), Reuters/Scanpix nuotr.

Kitas miesto klubas „Manchester United“ dėka dar vieno fantastiško Romelu Lukaku pasirodymo namuose 3:2 palaužė „Southampton“ vienuolikę.

Yannas Valery fantastišku smūgiu 26-ąją minutę išvedė „Southampton“ į priekį, tačiau po pertraukos šeimininkai persvėrė rezultatą po Andreaso Pereiros (53 min.) ir R. Lukaku (59 min.) įvarčių.

75-ąją minutę preciziškais tikslų baudos smūgį į viršutinį vartų kampą pasiuntė Jamesas Wardas-Prowse`as, tačiau R. Lukaku įkalė pergalingą įvartį 88-ąją minutę. Du įvarčius per rungtynes belgas pelnė antrajame mače iš eilės.

Jau per teisėjo pridėtą laiką Paulis Pogba nesugebėjo įmušti 11 metrų baudinio.

Po šios pergalės „Man Utd“ su 58 taškais vienu aplenkė Londono „Arsenal“, taip pakildama į ketvirtąją vietą.