Sportas

2019.03.02 15:12

Sėkmingai startavęs Dzindzaletaitės vyras nerimavo dėl mylimosios: buvo sunku žiūrėti

LRT.lt2019.03.02 15:12

Trišuolininkės Dovilės Dzindzletaitės vyras Richardas Kilty sėkmingai startavo Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate Glazge.

Žiūrėkite tiesioginę čempionato Glazge transliaciją per LRT PLIUS ir portale LRT.lt – nuo 21 val. vakaro. Agnė Šerkšnienė kovos dėl medalio 400 m bėgimo finale.

Didžiosios Britanijos atstovas 60 metrų sprinto varžybų atrankoje užėmė trečiąją vietą, distanciją įveikęs per 6,68 sek. ir patekęs į pusfinalį. Po savo pasirodymo R. Kilty ne tiek džiaugėsi, kiek nerimavo dėl žmonos, lietuvės D. Dzindzaletaitės penktadienio nesėkmės.

Šiaulietė pirmąją čempionato dieną neįveikė trišuolio rungties atrankos, nes neužfiksavo nė vieno iš trijų bandymų.

„Žiūrėjau Dovilės pasirodymą, buvo labai sunku tą daryti. Trys nesėkmingi šuoliai… Manau, ji turi visas galimybes, dabar dirba su nauju treneriu ir keičia tam tikrus dalykus, – lengvoji.lt pasakojo R.Kilty. – Žinau, kad ji grįš stipresnė vasaros sezone. Manau, Dovilė galėjo lengvai patekti į finalą, jos šuoliai buvo geri, tačiau vos mindavo atsispyrimo lentelę. Dabar svarbiausia išlikti stipriai psichologiškai ir pasiruošti vasarai.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt