2019.03.02 00:15

Eurolygoje įvykusiame „El Clasico“ triumfavo svarbią pergalę iškovojusi „Barcelona“

LRT.lt2019.03.02 00:15

Šią savaitę iš Ispanijos Karaliaus futbolo „Copa del Rey“ pusfinalio etape „El Clasico“ mūšyje pergalę iškovojusių „Barcelona“ futbolininkų estafetę perėmė ir krepšininkai. Barselonoje vykusiose Eurolygos rungtynėse šeimininkai (15-9) rezultatu 77:70 (16:17, 26:20, 14:14, 21:19) įveikė Madrido „Real“ (18-6) klubą. Ši pergalė beveik užtikrino vietą katalonams turnyro atkrintamosiose.

Prieš dvikovą specialioje ceremonijoje buvo pagerbtas legendinis Juanas Carlosas Navarro. Daugiau nei du dešimtmečius ekipai atstovavusio gynėjo vienuoliktuoju numeriu pažymėti marškinėliai buvo iškelti į „Palau Blaugrana“ arenos palubes.

Dvikovoje Barselonoje po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo penkiais taškais – 56:51.

Beveik po trijų minučių ketvirtajame ketvirtyje ekipas jau skyrė dviženklis skirtumas – 61:51. „Real“ popieriai dar labiau suprastėjo po Chriso Singletono tritaškio – 69:56.

Tiesa, svečiai lengvai nepasidavė ir po Facundo Campazzo tritaškio, likus žaisti pusantros minutės mače, skirtumas tarp komandų ištirpo iki penkių taškų – 75:70.

Visgi, prasidėjusius paskutinei minutei, dvitaškį iš po krepšio pataikė Ante Tomičius, o „Real“ metimai skriejo pro šalį.

„Barcelona“: Ante Tomičius 22 (13 atk. kam.), Thomas Huertelis 17 (10 rez. perd.), Kyle’as Kuricas 15.

Madrido „Real“: Rudy Fernandezas 15, Anthony Randolphas 12, Jaycee Carrollas 10.