2019.03.01 15:27

Agnė Šerkšnienė – 400 metrų bėgimo rungties pusfinalyje

LRT.lt2019.03.01 15:27

Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate moterų 400 metrų atrankoje varžėsi lietuvė Agnė Šerkšnienė.

Šeštame bėgime iš septynių dalyvavusi 31-erių lietuvė distanciją įveikė per 53,14 sek. ir užėmė antrą vietą. Tai atvėrė kelią į rungties pusfinalį.

Šiemet sportininkė bėgo ir greičiau – vasario viduryje ji pasiekė antrą rezultatą uždarose patalpose per visą savo karjerą – 52,75 sek.

Geriausią rezultatą Glazge vykusiame bėgime pademonstravo po neutralia vėliava dalyvaujanti rusė Polina Miller – 53,03 sek.

Bendroje įskaitoje A. Šerkšnienė užėmė 14-ą vietą tarp 16-os į pusfinalį patekusių sportininkių.

Šios rungties pusfinalis įvyks penktadienį 21.36 val.

Tai ne pirmas kartas, kai A. Šerkšnienė dalyvauja tokio tipo Europos čempionate – 2009 metais estafetės rungtyje ji užėmė 6 vieta.