Naujienų srautas

Sportas2019.03.01 13:12

Kęstutis Rudžionis apie LFF salės futbolo taurės finalą: nugalėtojams – viskas

LRT.lt 2019.03.01 13:12

Buvęs Lietuvos nacionalinės futsalo rinktinės vyriausiasis treneris, o dabar ekspertas Kęstutis Rudžionis penktadienio vakarą negalės atvykti į Prienus, kur Kauno „Vytis“ sieks nugalėti Gargždų „Pramogas-SC“, iškovoti LFF futsal taurę bei tuo pačiu papildyti savo titulų lentyną.

„Vytis“ yra šių rungtynių favoritas, tačiau Tomo Tamošausko auklėtiniai iš Gargždų dar pernai parodė, kad favorito sąvoka jiems nieko nereiškia. O tai neišvengiamai garantuoja puikų reginį.

„Iš tokių rungtynių galima pirmiausia tikėtis šventės visiems futsal mylėtojams. O komandoms be abejo liko tik vienas žingsnis (paskutinis žingsnis) iki taurės. Todėl nugalėtojams viskas, pralaimėjusiems nieko. Vadinasi, kova bus įnirtinga. Tikėkimės ir graži bei rezultatyvi“, – apie būsimą finalą kalbėjo K. Rudžionis.

– Gargždų klubas žaidė rungtynes viduryje savaitės, „Vytis“ – ne. Kiek tai gali turėti įtakos?

– Tokiuose aspektuose galima rasti ir pliusų, ir trūkumų, todėl nemanau, kad reiktų akcentuoti šį dalyką. Jei ne faktas, kad „Pramogos-SC“ Vilniuje žaidė tik šešiese (vartininkas ir penki žaidėjai), todėl nuovargis gali jaustis ir, galbūt, šie žaidėjai turės pataupyti jėgas tam tikrose situacijose. Ir tai, ko gero, bus daugiau veiksmai puolime, kurie kažkiek turėtų nukentėti. Na, ir labiau tikėtina, kad gargždiškiai daugiau ir taip žais „antruoju numeriu“, todėl poziciniame puolime ar taip, ar taip praleistų mažiau laiko nei „Vytis“.

– Kas turėtų nutikti, kad favoritu laikomas „Vytis“ nelaimėtų?

– Futsale viskas susideda iš detalių – nusiteikimas, kova, koncentracija, sėkmė, šaltas protas, teisėjų klaidos, individualus meistriškumas, atskiri epizodai rungtynėse (kurių bus šimtai), vartininkų žaidimas ir t.t. Laimės tas, kurio dėlionė bus iš daugiau detalių (šypsosi).

– Kuo gali nustebinti „Pramogos-SC“?

– Kažkada „Pramogos-SC“ yra nustebinę, kai žaisdami prieš „Vytį“, didelį žaidimo laiką naudojo aukštą spaudimą. Tačiau, manau, kad šį kartą jie taip nežais, nes tai labai pavojinga, žinant, kad nemažai paskutinių rungtynių vertėsi su labai „trumpu suoliuku“. Vadinasi, ir treniruočių procesas nėra idealus, ir treniruotėse to idealiai „atidirbti“ neturėjo nei laiko, nei galimybių. Todėl manau, kad Gargždų klubas gali nustebinti nebent kokiu vienu kitu deriniu, ar nauja standartine padėtimi (kas beje turėtų būti normalu ir nestebinti). O daugiau kažkokių netikėtumų nenumatau, todėl būtų smagu, kad Gargždai ir mane kažkuo nustebintų (šypsosi).

– Apskritai, kokius dalykus, žaidėjų dvikovas akcentuotumėte prieš šias rungtynes?

– Tai, ką jau minėjau: detalės, detalės, detalės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi