2019.03.01 09:30

Rekordą pasiekusio Hardeno 58 taškai nukalė pergalę po itin atkaklios kovos

LRT.lt2019.03.01 09:30

Jamesas Hardenas vėl pelnė daugiau nei 50 taškų, o jo vedamas Hiustono „Rockets“ namuose po įtemptos kovos 121:118 (33;32, 22:37, 31:29, 35:20) palaužė Majamio „Heat“ (27-34).

Jau penktą kartą šį sezoną 50-ies taškų ribą peržengiantis gynėjas šįkart pataikė pusę savo metimų iš žaidimo (16/32), įmetė visas 18 baudų, bet ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei atkovojo 7 kamuolius.

Jis tik trimis taškais atsiliko nuo savo asmeninio taškų rekordo, tačiau sulaužė Willie Burtono 1994 metų pabaigoje pasiektą daugiausiai prieš „Heat“ pelnytų taškų rekordą – tuomet šio NBA atstovo sąskaitoje buvo 53 taškai.

Be to, J. Hardenas buvo lemiamo spurto trečiajame kėlinyje iniciatorius – trečiame kėlinyje svečiai pirmavo net 21 taško persvara

Kai „Rockets“ lemiamame ketvirtyje atsilikinėjo 103:113, J. Hardenas pelnė net 10 taškų iš eilės, Hiustono ekipa spurtavo 14:0 ir išsiveržė į priekį 117:113.

Rungtynių pabaigoje Justise`as Winslow prametė abi baudas, Dionas Waitersas nepataikė iš toli ir geriau rungtynių pabaigą sužaidę aikštės šeimininkai galiausiai iškovojo svarbią pergalę.

Prie pergalės Austinas Riversas pridėjo 17 taškų, o svečių gretose rezultatyviausiai žaidė po 21 tašką įmetę Kelly Olynykas ir Goranas Dragičius.