2019.03.01 09:20

„Žalgirio“ problemas išskyręs Jasikevičius: nesame tokie alkani, kokie buvome praėjusiais metais

LRT.lt2019.03.01 09:20

Kauno „Žalgirio“ krepšininkams išlipti iš antrojo kėlinio duobės Vitorijoje nepavyko. Antrosios antrojo ketvirčio dalies atkarpą rezultatu 20:1 pralaimėję žalgiriečiai bandė ne sykį sugrįžti į rungtynes, tačiau „Baskonia“ išlaikė pergalę savo rankose. Po dvikovos vyriausiasis „Žalgirio“ komandos treneris Šarūnas Jasikevičius, kalbėdamas su Lietuvos žiniasklaida, išskyrė pagrindines savo komandos problemas dvikovoje ir viso sezono metu.

„Visas rungtynes su varžovais kovojome lygiai. Žinoma, visada bus dalykų, kurių nepavyks išpildyti. Antrojo kėlinio atkarpa mus nužudė. Šiuo metu esame lengvai psichologiškai pažeidžiama komanda. Mums trūksta lyderių ir lyderystės. Vėlgi net ir su šitomis problemomis sugrįžome į rungtynes. Kelios detalės mus pražudė. Esu laimingas, kad antroje mačo dalyje sugrįžome į rungtynes, – mintis dėstė vyriausiasis „Žalgirio“ treneris.

Aišku, ir pirmoje dalyje žaidėme neblogai iki tos blogos atkarpos. Buvome jau ir perlaužę rungtynes po slogios pirmos dalies. Šiai dienai reikia pripažinti, jog nesame tokie alkani, kokie buvome praėjusiais metais. Dėl to kitoms komandoms taip ir sekasi prieš mus.

Vėlgi labai daug į tą sėkmės faktorių neapeliuosiu, tačiau kiekviename susitikime varžovai mums primeta tritaškių nuo lentos. Greitajame puolime varžovai pameta kamuolį, jį sugauna ir vėl Luca Vildoza pataiko tritaškį. Manau, kad čia, visų pirma, reikia žiūrėti į save. Nesame tokie alkani, kokie buvome praėjusiais metais. Reikia žiūrėti į save. Truputį daugiau galvojome apie save nei apie komandą, tai – mūsų didžiausia problema šiais metais kartu su traumomis. Mums labai svarbu turėti visus žaidėjus, stengtis turėti normalią rotaciją, o negalvoti, kaip užkamšyti skyles.“