Naujienų srautas

Sportas2012.07.18 13:12

Olimpiados atidarymo ceremonija bus trumpesnė

LRT.lt 2012.07.18 13:12

Londono Olimpiados organizatoriai trečiadienį pranešė nusprendę atsisakyti vienos atidarymo ceremonijos dalies, baiminantis, kad užsitęsęs šou sukus grūstis viešajame transporte. 

Londono Olimpiados organizatoriai trečiadienį pranešė nusprendę atsisakyti vienos atidarymo ceremonijos dalies, baiminantis, kad užsitęsęs šou sukus grūstis viešajame transporte.

Žaidynes organizuojanti LOCOG teigia, kad nuspręsta atisakyti numerio su dviratininkais kaskadininkais, norint užtikrinti, kad liepos 27-osios renginys baigtųsi laiku.

„Turime užtikrinti, kad renginys baigsis laiku, kad žiūrovai galėtų namo grįžti viešuoju transportu. Taigi nusprendėme atsisakyti mažos dviratininkų kaskadininkų dalies“, – teigė organizatorių atstovas.

Jis pridūrė, kad 27 mln. svarų kainuosianti atidarymo ceremonija Olimpiniame stadione baigsis tarp vidurnakčio ir pusės pirmos nakties vietos laiku.

Numatyta, kad renginio metu stadionas virs britiška kaimo idile su karvėmis, avimis ir sintetiniais debesimis, pabersiančiais tradicinio britiško lietaus, jei tuo nepasirūpins tikri debesys.

Ceremonijos meninis režisierius Danny Boyle`as teigė, kad britams padovanos „jų tautos paveikslą“.

Tačiau britų spauda jo planams pažėrė kritikos, lygindama dekoracijas su tomis, kurios naudojamos grasiame vaikams skirtame filmuke „Teletabiai“.

Tikimasi, kad atidarymo ceremoniją stebės milijardas žmonių visame pasaulyje, o stadione susiriks 62 tūkst. žiūrovų.

Gruodį atidarymo ir uždarymo ceremonijų biudžetas padvigubintas ir siekia 81 mln. svarų, kaip pranešama, po to, kai įsikišo Britanijos premjeras Davidas Cameronas. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi