Naujienų srautas

Sportas2019.02.28 11:33

Po sprendimo dėl gynėjo smūgio lazda į galvą „Energija“ svarsto trauktis iš čempionato

LRT.lt 2019.02.28 11:33

Antradienį Lietuvos ledo ritulio čempionate paaiškėjo reguliariojo sezono laimėtojai. Jais tapo Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai, kurie namuose po itin įtempto trilerio 3:1 (0:1, 1:0, 2:0) nugalėjo „Kaunas Hockey“ ekipą ir likus vienam mačui iki atkrintamųjų jau nebegali nukristi žemiau pirmosios vietos, rašoma pranešime spaudai.

Fantastiškas ir įtemptas rungtynes apkartino pačioje jų pabaigoje įvykęs incidentas, kai po susikubimo tarp „Energijos“ žaidėjo Karolio Kubiliaus ir „Kaunas Hockey“ kanadiečio Jono Stephanssono, pastarasis emocijas išliejo trenkdamas lazda į varžovo galvą.

NLRL kreipėsi į teisėjų komitetą, po kurio rekomendacijų buvo priimtas sprendimas dėl bausmių priėmimo. Trečiadienį buvo paskelbta, kad už „Kaunas Hockey“ žaidėjo. Stephanssono smūgį lazda į galvą K. Kubiliui, kanadietis buvo nubaustas 60 eurų bauda bei vienerių rungtynių diskvalifikacija, o už agresyvų elgesį skirta dar papildoma dešimties rungtynių diskvalifikacija.

K. Kubiliui buvo skirta 2+10 minučių nuobauda.

„Energijos“ klubas mano, kad tai yra neadekvačios nuobaudos padarytiems veiksmams ir nebuvo atsižvelgta į galimos traumos pasekmes, todėl svarsto apie galimybę atsisakyti tęsti reguliarųjį sezoną bei atkrintamųjų etapą.

Paskutinės reguliariojo sezono rungtynės tarp „Energijos“ ir „Kaunas Hockey“ turėjo būti sužaistos vasario 28-ą dieną Kaune.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi