2019.02.28 07:21

„Premier“ lyga: lyderių pergalės, įvarčių liūtis Liverpulyje ir „Chelsea“ antausis „Tottenham“

LRT.lt2019.02.28 07:21

Trečiadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje įvyko šeši susitikimai, kuriuose pergales iškovojo keturios iš penkių pirmaujančių lygos komandų. Trečioje vietoje turnyro lentelėje esantis Londono „Tottenham Hotspur“ patyrė nesėkmę namuose dvikovoje su „Chelsea“.

Triuškinanti „Liverpool“ pergalė

Liverpulyje vykusioje akistatoje tarp lygoje pirmaujančios „Liverpool“ ir aštuntoje vietoje žygiuojančios „Watford“ ekipos ilgai intriga nekvepėjo. Vokiečio Jurgeno Kloppo auklėtiniai nt 5:0 sutriuškino oponentus ir toliau išlaiko pirmaujančios ekipos deglą.

Senegalietis Sadio Mane 9-ąją ir 20-ąją minutėmis krovė persvarą šeimininkams.

Antrajame kėlinyje įvarčių šou pratęsė 66-ąją minutę pasižymėjęs Divockas Origi bei du įvarčius – 79-ąją ir 82-ąją minutę pelnęs Virgilas Van Dijkas.

„Manchester United“ įtikinamai įveikė „Crystal Palace“

Pirmąją komandų ketveriukę besivaikanti penktoje vietoje esanti „Manchester United“ išvykoje 3:1 nugalėjo Londono „Crystal Palace“ klubą, žygiuojantį 14-oje vietoje.

33-ąją ir 52-ąją minutėmis „Manchester United“ gretose pasižymėjo Romelas Lukaku.

Antrajame kėlinyje šeimininkai buvo sumažinę atsilikimą po 66-ąją minutę pelnyto Joelo Wardo įvarčio, tačiau svečių pergalę įtvirtino 83-ąją Ashley Youngo pelnytas įvartis.

„Manchester City“ išvargo pergalę prieš „West Ham United“

„Liverpool“ klubą turnyro lentelėje pavytinti siekiantis „Manchester United“ iškovojo pergalę namuose 1:0 įveikęs Londono „West Ham United“.

Vienintelį rungtynių įvartį 59-ąją minutę pelnė „City“ žvaigždė Sergio Aguero.

Turnyro lentelėje nuo „Liverpool“ Mančesterio ekipa atsilieka tašku.

AFP/Scanpix nuotr. Londono derbyje – „Chelsea“ pergalė prieš „Tottenham Hotspur“

Londone vykusiose rungtynėse svarbią pergalę iškovojo šeštąją vietą užimanti Londono „Chelsea“ ekipa 2:0 palaužusi kitą Anglijos sostinės ekipą – „Tottenham Hotspur“.

Visi rungtynių įvarčiai buvo pelnyti antrajame kėlinyje – 57-ąją minutę „Chelsea“ į priekį išvedė Pedro, o 84-ąją minutę, „Tottenham Hotspur“ nelaimei, kamuolį į savus vartus nukreipė Kieranas Trippieras.

„Tottenham Hotspur“ čempionate ir toliau užima trečiąją vietą bei keturiais taškais lenkia ketvirtoje pozicijoje esančius „Arsenal“ futbolininkus.

Trečiadienį vykusioje autsaiderių dvikovoje „Southampton“ klubas 2:0 namuose nugalėjo „Fullham“. Kaip skelbėme anksčiau, Londono „Arsenal“ ekipa namuose 5:1 sutriuškino „Bournemouth“ ekipą.