Naujienų srautas

Sportas2019.02.27 21:32

„Planuotai“ pavargę Lietuvos baidarininkai baigė pirmąjį pasiruošimo etapą

Lietuvos baidarių irklavimo rinktinė baigia pirmąjį šių metų treniruočių stovyklų etapą. Pirmadienį į Lietuvą iš Turkijos jau grįžo pasaulio čempionato prizininkai Ričardas Nekriošius ir Andrius Olijnikas. Pasak irkluotojų, treneris Sergejus Sorokinas šiais metais padidino treniruočių intensyvumą.

„Tikslas buvo pavargti, tai jaučiamės pavargę, bet žinome, kad gavę atsigauti sustiprėsime”, – kalbėjo pasaulio čempionato prizininkas Ričardas Nekriošius.

„Stiprėjame, nes su kiekvienais metais mes vis daugiau, intensyviau galime atlikti vis didesnį kiekį atkarpų ir tai jaučiasi su kiekvienais metais“, – tvirtino pasaulio čempionato prizininkas Andrius Olijnikas.

Kita šalies rinktinės narių grupė pirmajai šių metų stovyklai ant vandens pasirinko Portugaliją, kur sezono pradžioje treniruojasi daugelio stipriausių šalių atstovai.

„Ši stovykla išsiskiria tuo, kad superinis oras, kaip matote, stoviu su trumpomis rankovėmis, su šortais, 23 laipsniai šilumos šiandien buvo, tiek pat buvo ir vakar, – kalbėjo Lietuvos baidarių irklavimo rinktinės narys Mindaugas Maldonis. – Treniruotės, kaip visada, būna dukart į dieną ir beveik vienuolika kartų į savaitę.“

Portugalijoje stovyklaujantys baidarininkai jėgas išbandė pirmose sezono varžybose – šalies rinktinės nariai varžėsi neįprastose vienviečių valčių distancijose. Šimto penkiasdešimties metrų rungtyje startavo net šimtas trisdešimt sportininkų. Finale Mindaugas Maldonis buvo šeštas, o pasaulio vicečempionas Artūras Seja pralaimėjo tik ispanui Karlui Arevalui ir džiaugėsi antra vieta.

„Finišavau antras, bet tai yra komercinės varžybos, nėra labai svarbios. Mes joms nesiruošėme, smarkiai dirbome, startavome nepailsėję, pavargę buvome tikrai, bet neblogai pasirodžiau”, – teigė A. Seja.

Namuose Lietuvoje baidarininkų rinktinė neužsibus – toliau varžybų sezonui ruošis stovykloje Portugalijoje. Liepos mėnesį sportininkai varžysis Lietuvos čempionate, kuriame paaiškės pasaulio pirmenybių dalyviai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi