Naujienų srautas

Sportas2019.02.26 16:15

A. Skarbalius prieš dvikovą su „Sūduva“: futbolas nėra mirtis, tad nėra čia ko bijoti

LRT.lt 2019.02.26 16:15

„Riterių“ vyriausiasis treneris Aurelijus Skarbalius sekmadienį praleido Marijampolėje, kur pirmąkart šiemet iš arti turėjo galimybę susipažinti su pirmaisiais naujojo sezono varžovais – Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkais. Anot trenerio, ši pažintis leido atsakyti į kai kuriuos klausimus, rašoma klubo pranešime spaudai.

„Po Supertaurės rungtynių apie „Sūduvą“ turime daugiau atsakymų nei klausimų. Marijampoliečių žaidimas, lyginant su praėjusiu sezonu beveik nesikeičia – jie ir toliau vadovaujasi ta pačia strategija, tuo pačiu atletiniu pasirengimu. Jų stiprioji pusė ir toliau išliks jėga“, – oficialiai svetainei sakė A.Skarbalius.

– Treneri, ar galima taip teigti, kad po Supertaurės rungtynių „Riteriai“ apie „Sūduvą“ žino daugiau, tad bent šiuo aspektu prieš varžovus turės pranašumą?

– Nemanau, kad jie mažiau žino apie mus nei mes apie juos. Šiais laikais su tokiomis technologijomis, su tokiais skautingo resursais palikti kažkokių paslapčių yra beveik neįmanoma.

– Tad ar galima teigti, kad „Sūduvos“ futbolininkai yra ryškūs šios poros favoritai?

– Nesakyčiau, kad ryškūs, bet favoritai.

– Galite atskleisti dalykus, kurie likus tiek nedaug laiko labiausiai neramina ir kurie labiausiai džiugina?

– Nėra dalykų, kurie neramintų. Tikrai. O džiugina entuziazmas, noras kuo greičiau pradėti čempionatą. Motyvacija įrodyti, kad esame geri. Manau, tai mūsų privalumai.

– Spėju, kad tai yra populiariausias klausimas, kurį girdėjote per pastaruosius du mėnesius: ar nebaisu sezoną pradėti su tokia jauna komanda?

– Man niekada nebaisu. Futbolas nėra mirtis, tai ko čia bijoti? (šypsosi). Be to, aš jau esu minėjęs, kad mūsų komandoje nėra vien tik jaunimas. O jei matote tik jaunimą, tai pasakysiu taip, jog tai klubo investicija į rytojų.

– Ar jau turite planą, kaip žaisite prieš „Sūduvą“?

– Turime preliminarią sudėtį, kuria žaisime, tačiau dar yra likę laiko, tai pasikeitimų taip pat gali būti. Žaidimo planas taip pat yra sudėliotas, tad belieka dar truputį palaukti.

– Ar tas planas keitėsi po to, kai iš arti pamatėte „Sūduvą“?

– Ne. Visiškai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi