Sportas

2019.03.03 13:58

Singapūrui atstovavęs anglas papasakojo, ką reiškia žaisti futbolą vilkint sauskelnėmis

LRT.lt2019.03.03 13:58

Apsinuodyti maistu niekada ir niekam nėra malonu, bet įsivaizduokite, kad jums tai atsitinka prieš svarbias futbolo rungtynes atrankoje į pasaulio čempionatą. Apie tokį atvejį BBC papasakojo Singapūrui atstovavęs britas Johnas Wilkinsonas.

Futbolininko karjerą ketvirtos Anglijos lygos klube „Exeter City“  pradėjęs J. Wilkinsonas buvo kamuojamas traumų, tad 2002 m. nusprendė išvykti į šalį, kurioje dažniau šviečia saulė. Žaidėjas pasirinko Singapūrą, kur sutiko gyvenimo meilę, ją vedė ir taip galėjo atstovauti šalies futbolo rinktinei.

BBC britas papasakojo apie absurdišką įvykį 2007-aisiais, kai Singapūro rinktinė turėjo žaisti pasaulio čempionato rungtynes su Tadžikistanu išvykoje. Mačą stadione stebėjo daugiau nei 20 tūkst. žiūrovų.

„Mes visi labai bjauriai apsinuodijome maistu, tad rungtynių dieną dalis iš mūsų vilkėjome suaugusiesiems skirtas sauskelnes. Prieš rungtynes teisėjui paaiškinome situaciją, o jis paprašė ekstra atveju, jeigu mums tikrai reikės išeiti, jį įspėti.

Visą mačą mes kartas nuo karto palikdavome aikštę, pasikeisdavome sauskelnes ir grįždavome žaisti toliau. Tai buvo absurdiška. Aikštėje mes imdavome vemti – tai buvo sunkiausias mačas, kokiame esu žaidęs“, – pasakojo J. Wilkinsonas.

Įdomu, kad Tadžikistano ekipa jau antrąją mačo minutę įmušė įvartį, bet vėliau Singapūro ekipa rezultatą išlygino ir mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Singapūro rinktinėje J. Wilkinsonas sužaidė 29 rungtynes, pelnė 4 įvarčius.

Viešnagė Tadžikistane jam įstrigo ir dėl dar vieno nuotykio.

„Sąlygos ten buvo tragiškos. Vaikščiojome su komandos draugais gatvėje, kai staiga pamatėme prie medžio pririštą mešką. Negalėjome patikėti savo akimis. Kai kurie vaikinai bandė prieiti kuo arčiau ir su meška nusifotografuoti, kol vienas prisiartino per arti ir ši perplėšė jo marškinėlius“, – pasakojo J. Wilinsonas.

Dabar jau karjerą baigęs britas toliau gyvena Singapūre, kur dirba televizijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.