Naujienų srautas

Sportas2019.02.26 10:26

E. Petrauskas ruošiasi antrai profesionaliai kovai: negaliu leisti sau tinginiauti

LRT.lt 2019.02.26 10:26

Londono olimpinių žaidynių prizininkas boksininkas Evaldas Petrauskas jau ruošiasi antrai savo profesionaliai kovai. Sportininkas džiaugiasi, kad jau žino, su kuo teks susitikti ringe. Kovo 16 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje E. Petrauskas tarptautinio turnyro „KOK Worlds series 2019 in Vilnius“ ringe susitiks su Nadziru Bakšyjevu iš Baltarusijos, skelbiama pranešime spaudai. 

Po pirmosios kovos, kuri vyko Kaune rugsėjo mėnesį, E. Petrauskui buvo priklijuota „buldozerio“ pravardė, nes debiutinėje kovoje jam prireikė vos vienos minutės – po galingų smūgių ant grindų krito ukrainietis Denisas Kaušanas. 

„Puikiai prisimenu tuos savo stiprius smūgius. Norėtųsi panašų reginį žiūrovams padovanoti ir dabar. Šįkart pasiruošimą pradėjome nuo svorio metimo, – šypsojosi E. Petrauskas. – Reikia jį pasimažinti, todėl dabar vyksta intensyvios treniruotės. Atsakingai dirbame su treneriu Vadimu Bajevu, renkamės šparingo partnerius“.

Antroji E. Petrausko kova buvo numatyta lapkričio mėnesį, tačiau tuomet boksininkas patyrė buitinę trauma ir į ringą žengti negalėjo.

„Mačiau kelias savo būsimo varžovo kovas, – prisipažino E. Petrauskas. – Ringe manęs lauks profesionaliame ringe patirties nemažai turintis boksininkas, todėl negaliu sau leisti tinginiauti“.

Baltarusijos boksininkas N. Bakšyvejas profesionaliame ringe yra kovojęs dvylika kartų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi