2019.02.26 08:40

L. Dončičius Los Andžele surinko trigubą dublį bei užfiksavo karjeros antirekordą

LRT.lt2019.02.26 08:40

Dalaso „Mavericks“ (26-34) klubas naktį iš pirmadienio į antradienį Lietuvos laiku vykusiose NBA rungtynėse  išvykoje 112:121 (22:29, 35:34, 31:28, 24:30) pralaimėjo Los Andželo „Clippers“ (34-28) ekipai bei patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės. Dalaso ekipoje ketvirtąjį trigubą dublį šiame sezone surinko slovėnas Luka Dončičius, kuris užfiksavo ir karjeros klaidų antirekordą.

Dvejas rungtynes dėl traumos praleidęs NBA naujokas Los Andžele per 33 minutes surinko 28 taškus (3/6 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 10/12 baudų), atkovojo 10 kamuolių bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Be to, krepšininkas net 9 kartus prarado kamuolį. Tai naujas žaidėjo karjeros antirekordas.

Susitikimo pabaigoje neeiliniu poelgiu pasižymėjo „Clippers“ treneris Docas Riversas. Likus žaisti 9 sekundes susitikime, Los Andželo ekipos varinininkas sustabdė rungtynes bei, paėmęs salės pranešėjo mikrofoną, paragino žiūrovus atsistoti ir atiduoti duoklę Dirkui Nowtizki. D. Riversas krepšininką pavadino „vienu geriausių visų laikų žaidėjų“. Vokietis susitikime su „Clippers“ per 26 minutes pasižymėjo 12 taškų ir 5 atkovotais kamuoliais.

Dalaso „Mavericks“: Luka Dončičius 28, Dwightas Powellas 24, Timas Hardaway Jr. 20, Dirkas Nowitzki 12, Maximilianas Kleberis 10.

Los Andželo „Clippers“: Montrezlas Harrellas 32, Lou Williamsas 21, Danilo Gallinari 20, Patrickas Beverly 17, JaMychalas Greenas 11.