Sportas

2019.02.25 18:36

Neeilinis įvertinimas – Kauno „Žalgiris“ tarp prestižinių bilietų pardavimo apdovanojimų nominantų

LRT.lt2019.02.25 18:36

Kauno „Žalgirio“ krepšinio komanda sulaukė neeilinio pripažinimo – projektas #MANOPIRMAS ir „Žalgirio“ organizacijos direktorius Paulius Motiejūnas įtraukti į tarptautinius bilietų pardavimo verslo apdovanojimus, rašoma klubo pranešime spaudai.

Viso pasaulio sporto, muzikos, kino ir kitų pramogų bilietų pardavimo meną vertinanti organizacija kasmet išskiria geriausius įvairiausiose nominacijoje, o šįkart tarp geriausiųjų sužibėjo ir „Žalgirio“ vardas.

Šį sezoną startavęs projektas #MANOPIRMAS pateko tarp 6 pretendentų laimėti geriausiai vykdomos bilietų pardavimo kompanijos titulą.

Lietuvos čempionų sumanyta idėja varžosi su Australijos, Didžiosios Britanijos bei Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) projektais.

#MANOPIRMAS skatina „Žalgirio“ rungtynių gyvai nemačiusius gerbėjus pagaliau žengti žingsnį ir apsilankyti „Žalgirio“ arenoje. Projektą stiprina Lietuvos įžymybių bei pačių žalgiriečių istorijos iš pirmųjų kartų, o projekto dalyvių laukia įvairios dovanos ir išskirtinis dėmesys.

Prestižiniuose bilietų pardavimo verslo apdovanojimuose tarp kandidatų tapti geriausiu metų lyderiu, pakėlusiu bilietų pardavimą į naujas aukštumas, yra ir „Žalgirio“ vadovas P. Motiejūnas.

„Žalgirio“ direktoriaus varžovais bus savo srities profesionalai iš Britanijos, Brazilijos bei NBA komandos Milvokio „Bucks“ bilietų pardavimo vadovas Jonathanas Lackas.

Apdovanojimais bei geriausiais pavyzdžiai siekiama didinti bilietų pardavimą, supažindinti su naujausiomis technologijomis ir gerinti vartotojų patirtį.

Visų nominacijų nugalėtojai bus paskelbti balandžio 9-10 dienomis Mančesteryje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt