Naujienų srautas

Sportas2019.02.25 18:05

J. Valančiūno mainų detalės nugulė vaizdo įraše – lemtingi skambučiai ir jautrus atsisveikinimas

LRT.lt 2019.02.25 18:05

Vasario 7-oji, kai Jonas Valančiūnas po šešerių Toronto „Raptors“ praleistų metų buvo išmainytas į Memfio „Grizzlies“, buvo fiksuoja vaizdo kamerų, o dabar atsidūrė plačiajai auditorijai pasiekiamoje laidoje „Open Gym“.

Primename, kad į Memfį be lietuvio buvo išsiųsti CJ Milesas ir Delonas Wrightas, o į Torontą persikėlė NBA žvaigždė Marcas Gasolis.

Tam, kad įvyktų toks sandoris, „Raptors“ vadovas Masai Ujiri visą dieną praleido prie telefono, kol galiausiai pavyko suderinti mainų detales.

„Tai sunkiausia verslo dalis“, – po vieno iš pokalbių pripažino M. Ujiri.

Reuters/Scanpix nuotr.

D. Wrightas apie mainus, nors gandai apie juos jau sklandė kurį laiką, sužinojo žaisdamas kompiuteriu, o su rungtynių laukusiais komandos draugais atsisveikino autobuse. Jonas Valančiūnas tai padarė prie autobuso.

„Nerasi didesnio džentelmeno už Joną Valančiūną. Iš asmeninės perspektyvos, galiu pasakyti, kad jų trūks. Šiame versle neturėtum emociškai prisirišti, bet tai darome, nes esame žmonės. Linkiu didžiausios sėkmės šiai trijulei, nes jie yra geri žmonės“, – vaizdo įraše kalbėjo komentatorius Jackas Armstrongas.

Lemtingos dienos kadrai – „Open Gym“ laidoje:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi