2019.02.25 00:17

„Real“ vos išvengė dar vieno fiasko, svarbią pergalę išvargo „Borussia“

LRT.lt2019.02.25 00:17

Ispanijos čempionate stringanti Madrido „Real“ ekipa sekmadienio vakarą vos išnešė sveiką kailį iš Valensijos, o Vokietijos pirmenybėse svarbų mūšį laimėjo lyderė Dortmundo „Borussia“.

Trečioje „La Liga“ vietoje žygiuojantys „Real“ futbolininkai svečiuose 2:1 palaužė „Levante“ futbolininkus.

43-ąją minutę 11 m. baudinį realizavo Karimas Benzema, bet 60-ąją minutę įvarčiu atsakė Rogeris Marti.

Pergalingas įvartis krito tik 78-ąją minutę, kai teisėjas į „Levante“ vartus skyrė dar vieną baudinį. Šįkart jį realizavo Garethas Bale'as.

„Real“ mačą baigė mažumoje. 86-ąją minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas Nacho.

„Karališkajam“ klubui nepavyko aplenkti Madrido „Atletico“ ekipos, nes ji sekmadienį 2:0 nugalėjo „Villareal“.

Tiksliais smūgiais pasižymėjo įvarčių sąskaitą naujoje komandoje atsidaręs Alvaro Morata bei Saulis.

Kitose rungtynėse „Real Betis“ 2:0 įveikė „Real valladolid“, o „Leganes“ 1:1 sužaidė su „Valencia“.

Tuo metu Vokietijos čempionate „Borussia“ po atkaklios kovos namuose 3:2 palaužė Leverkuzeno „Bayer“.

Sužaidus pusvalandį įvarčiais keitėsi Danas Zagadou ir Kevinas Vollandas, bet praėjus vos minutei nuo svečių puolėjo įvarčio pasižymėjo Jadonas Sancho.

Sužaidus valandą Dortmundo klubo persvarą padvigubino Mario Gotze, bet nepasidavę „Bayer“ kilo į lemiamą šturmą.

75-ąją minutę Jonathanas Tah sušvelnino atsilikimą, tačiau per likusį laiką „Borussia“ atsilaikė ir į kišenę įsidėjo svarbius tris taškus.

Bundeslygos lyderiai po 23 turų prieš persekiotojus Miuncheno „Bayern“ turi būtent trijų taškų pranašumą.

Kitose sekmadienio rungtynėse Vokietijoje Frankfurto „Eintracht“ 3:0 susitvarkė su „Hannover“.