2019.02.24 08:15

JAV sostinėje – eilinis D. Sabonio dvigubas dublis ir „Pacers“ pergalė

LRT.lt2019.02.24 08:15

Domantas Sabonis užfiksavo 24-ąjį sezono dvigubą dublį, o puikią formą demonstruojanti Indianos „Pacers“ ekipa (40-20) laimėjo jau aštuntą mačą iš devynių.

Nate'o McMillano treniruojama komanda svečiuose 119:112 (29:21, 36:29, 24:30, 30:32) įrodė pranašumą prieš Vašingtono „Wizards“ krepšininkus (24-36).

Nuo suolo pakilęs D. Sabonis per 27 minutes pelnė 13 taškų (5/9 dvit., 3/7 baud.), atkovojo 12 kamuolių, 4 kamuolius perėmė ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis 3 kartus suklydo bei 4 kartus pažeidė taisykles.

Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės patyrusi Vašingtono ekipa lemiamu metu spurtavo 10:2 ir pasivijo svečius 112:115, tačiau Thomasas Bryantas tuomet prametė iš toli, o „Pacers“ pergalę įtvirtino Wesley Matthewso baudų metimai.

„Ne kartą galėjome lengvai paleisti šias rungtynes, bet kai labiausiai reikėjo, mūsų vyrukai sužaidė gynyboje, sumetė baudas ir padarė tai, ką reikėjo“, – po pergalės sakė Indianapolio klubo strategas N. McMillanas.

Lemiamu metu nugalėtojus į priekį tempė net 11 iš 15 savo taškų ketvirtajame kėlinyje surinkęs Darrenas Collisonas.

„Wizards“: Bradley Bealas 35, Thomasas Bryantas 23 (12 atk. kam.), Tomašas Satoransky ir Jabari Parkeris po 12, Chassonas Randle'as 10.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 22, Bojanas Bogdanovičius 18, Darrenas Collisonas 15, Wesley Matthewsas 14, Domantas Sabonis 13 (12 atk. kam.).