2019.02.23 23:47

Futbolo spektaklis Sevilijoje: L. Messi šou išgelbėjo „Barceloną“

LRT.lt2019.02.23 23:47

Ispanijos futbolo čempionate pirmaujanti „Barcelona“ iškovojo gražią pergalę 25-ojo turo centrinėje akistatoje. Katalonai svečiuose 4:2 nugalėjo „Sevilla“ futbolininkus.

Ernesto Valverde auklėtiniai du kartus atsilikinėjo. 22-ąją minutę pirmasis pasižymėjo Jesusas Navasas, netrukus rezultatą išlygino L. Messi, bet šeimininkus 42-ąją minutę vėl į priekį išvedė Gabrielis Mercado.

Antrajame kėlinyje „Barceloną“ išgelbėjo L. Messi šou. Argentinietis 67-ąją ir 85-ąją minutėmis pelnė antrąjį bei trečiąjį savo įvarčius bei persvėrė rezultatą svečių naudai.

Per pridėtą laiką po to paties L. Messi perdavimo paskutinę vinį į „Sevilla“ karstą kalė pastaruoju metu dėl prastos sportinės formos kritikuotas Luisas Suarezas.

Svečius gelbėjęs L. Messi pasižymėjo jau 50-uoju karjeros „hat-tricku“. Argentinietis į Sevilijos klubo vartus per savo karjerą jau yra įmušęs 36 įvarčius. Tai yra labiausiai jo skriaudžiama futbolo komanda.

„Barcelona“ persvarą nuo Madrido „Atletico“ padidino iki 10 taškų, o „Sevilla“ nukrito į penktąją vietą.

Į ketvirtąją pakilo „Getafe“ komanda, kuri šeštadienį namie 2:1 palaužė „Rayo Vallecano“ futbolininkus. Kitose rungtynėse Bilbao „Athletic“ 1:0 pranoko „Eibar“.