2019.02.23 22:55

Bernlyje – netikėtas smūgis „Tottenham“ titulo viltims

LRT.lt 2019.02.23 22:55

Anglijos „Premier“ lygos 27-ojo turo rungtynėse šeštadienį netikėtą nesėkmę patyrė Londono „Tottenham“ ekipa, sukomplikavusi savo galimybes kovoti dėl čempionų titulo.

Mauricio Pochettino auklėtiniai svečiuose 1:2 nusileido „Burnley“ vienuolikei. Sostinės ekipos neišgelbėjo net ir traumą išsigydžiusio Harry Kane'o sugrįžimas.

57-ąją minutę „Burnley“ į priekį išvedė galva pasižymėjęs Chrisas Woodas, bet po 8 minučių rezultatą išlygino sugrįžimą įvarčiu pažymėjęs H. Kane'as.

Nors „Tottenham“ futbolininkai kilo į šturmą ir mėgino išplėšti pergalę, susitikimo pabaigoje jie patys sulaukė antausio.

83-ąją minutę pergalingą įvartį po Johanno Gudmondssono perdavimo pelnė „Burnley“ puolėjas Ashley Barnesas.

Pralaimėtojų strategas M. Pochettino po finalinio švilpuko užsipuolė rungtynių teisėją Mike'ą Deaną, todėl argentinietį turėjo nuraminti futbolininkai ir apsaugos darbuotojai.

Pirmaujanti „Liverpool“ ekipa prieš trečioje vietoje žengiantį „Tottenham“ klubą sekmadienį gali įgyti jau aštuonių taškų pranašumą.

„Burnley“ su 30 taškų pakilo į tryliktąją čempionato vietą.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Bournemouth“ 1:1 sužaidė su „Wolves“, „Newcastle” 2:0 įveikė „Huddersfield“, o „Crystal Palace“ 4:1 pranoko „Leicester City“.