2019.02.23 08:42

Itin rezultatyviame trileryje – 88 „Thunder“ dueto taškai, J. Valančiūno klubas nusileido „Clippers“

LRT.lt2019.02.23 08:42

NBA pirmenybėse praėjusią naktį sužaisti devyni susitikimai, o viename iš jų buvo pelnyta beveik 300 taškų. Tuo metu be Jono Valančiūno rungtyniavusi Memfio „Grizzlies“ ekipa patyrė nesėkmę.

Rezultatyviausios nakties rungtynės vyko Oklahomoje, kur vietos „Thunder“ (38-20) dviejų pratęsimų trileryje Jutos „Jazz“ (32-26) palaužė 148:147 (35:34, 31:23, 27:38, 36:34, 19:18).

Pergalę šeimininkams dramatiškai padovanojo net 45 taškus pelnęs Paulas George'as, kuris pataikė pergalingą dvitaškį antrajame pratęsime likus žaisti kiek mažiau nei sekundę.

Solt Leik Sičio komandos snaiperis Kyle'as Korveris per likusią 0,8 sekundės dalį dar spėjo išmesti tritaškį, tačiau jis tikslo nepasiekė, todėl itin sunkią pergalę šventė „Thunder“.

Russellas Westbrookas prie pergalės pridėjo 43 taškus. Jo ir P. George'o duetas tapo pirmuoju šį sezoną, kuriam pavyko surinkti bent po 40 taškų individualiai.

„Thunder“: Paulas George'as 45 (9 atk. kam.), Russellas Westbrookas 43 (15 atk. kam.), Jerami Grantas 18.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 38, Rudy Gobertas 26 (16 atk. kam.), Derrickas Favorsas 24 (11 atk. kam.).

Tuo metu Memfio „Grizzlies“ (23-37) namuose 106:112 (23:36, 30:29, 33:18, 20:29) turėjo pripažinti Los Andželo „Clippers“ (33-27) krepšininkų pranašumą.

Be į Lietuvą dokumentų susitvarkyti išvykusio J. Valančiūno žaidusius šeimininkus į priekį vedė 25 taškus pelnęs ir 10 rezultatyvių perdavimų atlikęs Mike'as Conley, bet jo pastangų buvo maža.

22 taškus pridėjo Joakimas Noah, kuris kiek netikėtai realizavo visus 12 savo baudų metimų. Nugalėtojų gretose išsiskyrė 30 taškų surinkęs ir taip karjeros rekordą pakartojęs Montrezlas Harrellas.

Paskutinę mačo minutę šeimininkai buvo priartėję 104:108, tačiau tuomet J. Noah suklydo ir palaidojo dar pirmajame kėlinyje į priekį varžovus paleidusio Memfio klubo viltis išsigelbėti.

Į rikiuotę šiame susitikime sugrįžo beveik visą sezoną nerungtyniavęs „Grizzlies“ puolėjas Chandleris Parsonsas, kuris per 20 minučių įmetė vieną metimą iš septynių ir surinko 3 taškus.

„Grizzlies“:Mike'as Conley 25 (10 rez. perd.), Joakimas Noah 22, Ivanas Rabbas 15.

„Clippers“: Montrezlas Harrellas 30, Danilo Gallinari 23, Lou Williamsas 18.

Kiti rezultatai:

Dalaso „Mavericks“ – Denverio „Nuggets“ 104:114 (30:25, 21:27, 23:39, 30:23).

Niujorko „Knicks“ – Minesotos „Timberwolves“ 104:115 (33:29, 25:37, 25:28, 21:21)

Atlantos „Hawks“ – Detroito „Pistons“ 122:125 (34:33, 36:35, 25:32, 27:25)

Toronto „Raptors“ – San Antonijaus „Spurs“ 120:117 (26:23, 29:33, 33:35, 32:26)

Orlando „Magic“ – Čikagos „Bulls“ 109:110 (26:24, 27:27, 29:38, 27:21)

Šarlotės „Hornets“ – Vašingtono „Wizards“ 123:110 (27:38, 38:22, 31:27, 27:23)