Naujienų srautas

Sportas2019.02.22 23:29

Šeimos pagausėjimo rungtynių dieną sulaukęs B. Daviesas: norėjau padovanoti pergalę sūnui

Rytis Kazlauskas, LRT.lt 2019.02.22 23:29

Žalgiriečiui Brandonui Daviesui vasario 22-oji tapo neeiline diena kalendoriuje. Krepšininko žmona 1 val. nakties pagimdė sūnų – Kayze Jameelą Daviesą. Praėjus vos 19 valandų nuo sūnaus gimimo B. Davies surinko net 21 tašką, atkovojo 8 kamuolius bei pasižymėjo 34 naudingumo balais Eurolygos dvikovoje Kaune su Podgoricos „Budučnost“ klubu.    

„Rungtynės tikrai nebuvo gražios. Galėjome pademonstruoti ir geresnį žaidimą. Svarbiausia, kad iškovojome pergalę, dėl to esame labai laimingi. Turime išnaudoti tai. Dabar toks sezono metas, kai turime pasikrauti pasitikėjimo savo jėgomis ir tęsti šią atkarpą“, – iškart po dvikovos kalbėjo žalgirietis.

Krepšininkas savo sportinius batelius buvo išmarginęs savo šeimos narių – žmonos, dukrelės bei naujagimio sūnaus vardais. Antrąjį kartą tėčiu tapęs amerikietis pamiegoti spėjo tik kelias valandas vidurdienį, tačiau dvikovoje su Podgoricos klubu buvo vedinas noro iškovoti pergalę naująjam šeimos nariui.

„Žinoma, buvau labai laimingas. Sūnus gimė pirmą valandą nakties, tad visa diena buvo lyg paskendusi rūke. Buvo sunku susikaupti rungtynėms, neslėpsiu. Visgi turi atlikti savo darbą, o šiandien labai norėjau padovanoti pergalę sūnui“, – kalbėjo krepšininkas.

Po rungtynių vidurio puolėjas skubėjo persirengti bei iškeliauti į savo šviežiai padidėjusią šeimą.

„Esu labai laimingas, esu ekstazėje. Gimdymas praėjo sklandžiai, kaip ir planuota. Nekantrauju palysti po dušu ir praleisti laiko su savo sūnumi“, – dalinosi įspūdžiais krepšininkas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi