Sportas

2019.02.20 13:44

Bilieto į Kiniją dar neužsitikrinę latviai sulauks Eurolygos žaidėjų pagalbos

LRT.lt 2019.02.20 13:44

Bilieto į Pasaulio taurės turnyrą, kuris rugpjūčio 31 – rugsėjo 15 dienomis vyks Kinijoje, dar neiškovojusi Latvijos vyrų krepšinio rinktinė sulauks labai reikalingos pagalbos lemiamose atrankos turnyro rungtynėse su Ispanijos ir Juodkalnijos rinktinėmis. Portalas DELFI.lv skelbia, jog mūsų „braliukams“ padės Eurolygos klubuose žaidžiantis latvių desantas – Janis Timma ir Janis Strelniekas, rungtyniaujantys Pirėjo „Olympiacos“ klube, Rolandas Šmitas („Barcelona“) ir Dairis Bertanis („AX Armani“).

„Olympiacos“, „Barcelona“ ir „AX Armani“ komandų rungtynėse Eurolygoje bus žaidžiamos ketvirtadienį, o J. Timma, J. Strelniekas, R. Šmitas ir D. Bertanis penktadienį skris į Rytą, kur jau vakare bus su komanda, – kalbėjo Latvijos vyrų krepšinio rinktinės reikalų koordinatorius Emilis Tomas. – Žaidėjų klubai išreiškė pritarimą krepšininkų pasirodymui rungtynėse prieš Juodkalnijos komandą. Dėl krepšininkų rungtyniavimo prieš Ispanijos rinktinę viskas paaiškės tik penktadienio rytą, kuomet žinosime, kokį krūvį prieš tai žaidėjai gavo Eurolygos rungtynėse.“

Kitas Eurolygos Stambulo „Darussafaka“ klube rungtyniaujantis latvis – Žanis Peineris prie nacionalinės rinktinės prisijunks rungtynėse su Juodkalnija Podgoricoje. Jau yra aišku, jog latviams tikrai nepadės NBA žaidėjai – Rodionas Kurucas ir Davis Bertanis. Priminsime, jog kitas latvis NBA lygoje – Kristapas Porzingis sveiksta po kelio traumos.

Latviams paskutinėse dvejuose Pasaulio taurės atrankos turnyro susitikimuose kelią į kitą etapą iškart atvers pergalės prieš Ispaniją ir Juodkalniją. Jeigu latviai pralaimės ispanams, o juodkalniečiai nugalės ukrainiečius, Latvijos rinktinei reiks laimėti prieš Juodkalnijos rinktinę daugiau nei 9 taškų skirtumu.