Naujienų srautas

Sportas2019.02.20 08:08

Eurolygos parengtame vaizdo klipe - duoklė R. Šiškauskui

LRT.lt 2019.02.20 08:08

Antradienį oficialiame Eurolygos tinklapyje patalpintas vaizdo klipas, skirtas stipriausiame Senojo žemyno klubiniame krepšinio turnyre ryškų pėdsaką palikusiam lietuviui Ramūnui Šiškauskui.  

Eurolygos turnyre legendinis Lietuvos krepšininkas rungtyniavo 2004-12 m., o daugiausiai sezonų Eurolygoje žaidėjas praleido gindamas Maskvos CSKA klubo garbę.

„Jis buvo visapusiškas žaidėjas – galėjo žaisti baudos aikštelėje, ties perimetru, pataikyti iš trijų ar dviejų taškų zonos. Ramūnas – gerai verždavosi arčiau krepšio bei puikiai perduodavo kamuolį – galėjo daryti viską“, – vaizdo klipe apie R. Šiškauską kalba buvęs komandos draugas Rusijos ekipoje Andrejus Voroncevičius.

R. Šiškauskas laimėjo tu Eurolygos čempionų titulus – 2006-07 m. su „Panathinaikos“, o 2007-08 m. su Maskvos CSKA. Lietuvis tik vienas iš dviejų žaidėjų Eurolygoje sugebėjęs laimėti du titulus iš eilės su skirtingomis komandomis.

2007-08 m. sezone buvęs krepšininkas buvo pripažintas naudingiausiu Eurolygos sezono žaidėju. R. Šiškauskas taip pat pateko į simbolinę Eurolygos dešimtmečio (2001-10 m.) rinktinę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi