Naujienų srautas

Sportas2019.02.19 08:08

K. Garnetto išpažintis: buvome susilažinę iš milijono dolerių dėl dėjimo per Y. Mingą

LRT.lt 2019.02.19 08:08

Vienas ikoniškiausių visų laikų krepšinio momentų – JAV rinktinės žaidėjo Vince‘o Carterio dėjimas 2000 m. Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse peršokus prancūzijos nacionalinės ekipos 218 cm milžiną Fredericką Weisą iki šiol yra įsirėžęs giliai į daugelio krepšinio gerbėjų atmintį. Tiesa, interviu metu su „Yahoo Sports“ žurnalistu Alexu Wongu buvęs NBA ir tuometinės JAV rinktinės žaidėjas Kevinas Garnettas papasakojo istoriją, kuri atskleidė, jog V. Carteris, galimai, bandė laimėti lažybose.  

„Visų pirma, turiu pasakyti, jog žmonės nežinojo, jog mes „medžiojome“ Yao Mingą. Rinktinėje buvome sutarę lažybas – tas, kuris įdės į krepšį per Yao Mingą, gaus vieną milijoną dolerių. Niekam iš mūsų to padaryti nepavyko. Visi bandėme, bet arba jis apsigindavo, arba mums tiesiog nepavykdavo. Taigi pirmas dalykas, kuris šovė pamačius Vince‘ą dedant iš viršaus per F. Weisą – velnias, jis laimėjo milijoną. Tiesa, tada iškart supratau, kad dėjimas paprasčiausiai buvo ne per Y. Mingą“, – interviu metu kalbėjo K. Garnettas.  

Bet kokiu atveju V. Carteris netiesioginį laimėjimą gavo jau vėliau – jo dėjimas per prancūzą tapo vienu iš nepamirštamiausių visų laikų epizodų krepšinyje. JAV rinktinė Sidnėjaus olimpiadoje iškovojo aukso medalis. Žygyje į viršūnę amerikiečiai tik po atkaklios kovos pusfinalyje įveikė Lietuvos rinktinę – 85:83. Finale amerikiečiai nugalėjo Prancūziją – 85:75.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi